Hlavní obsah

Rusové našli v sibiřském sněhu podivné tělo, prý mimozemské

19. 4. 2011, 15:53
Novinky, Jakub Kynčl

Zavání to podvodem až na půdu, avšak média celého světa ze záběrů mrtvoly z Ruska doslova šílí. Krátké video, o kterém Rusové tvrdí, že dokládá nález mrtvého těla mimozemšťana, je velmi naturalistické. Na těle jsou patrná masivní zranění, včetně utržené spodní končetiny.

Článek

Začátkem března se podle tisíce obyvatel irkutské oblasti objevil na obloze létající talíř, který záhy spadl s obrovským výbuchem na zem. UFO v tu chvíli zachytili i letečtí dispečeři v Jakutsku.

Na celý případ bylo uvaleno embargo a místo začali prohledávat odborníci a agenti. Nyní se na internetu objevilo video s údajným tělem mrtvého mimozemšťana, které mělo být nalezeno nedaleko.

Šokovaní vesničané v březnu hromadně hlásili divné a růžové svítící objekty nad oblastí. Vše začalo být ještě podivnější, když vyšetřovatelé prohlásili, že v oblasti nebyly v danou chvíli na radarech žádné objekty. Na místě pak prý vyšetřovaly celou událost i lidé ze speciálních vládních jednotek.

UFO

Zkratka anglických slov Unidentified Flying Object (neidentifikovaný létající předmět) označuje předmět na obloze, jehož původ nelze racionálně vysvětlit.

V obecném povědomí pojem splynul s mimozemskými "létajícími talíři“.

Podle odborných studií lze přirozeně vysvětlit zhruba 97 procent nahlášených pozorování UFO. 

Video už vidělo přes 1,25 miliónu lidí. Značná část z nich se domnívá, že jde o podvrh. Jeden blogger pak napsal: "Musí jít pouze o hoax (poplašnou zprávu). Proč musejí být všichni mimozemšťané nalezeni nazí?"

Reklama

Výběr článků