Hlavní obsah

Rey Koranteng chce rozšířit rodinu

9. 2. 2005, 15:10 – PRAHA

Ačkoliv se televizní moderátor Rey Koranteng ženil velice brzy, rozhodně toho nelituje. Navíc se netají tím, že je stále zamilovaný do své ženy Moniky. Už v jednadvaceti letech se stal otcem dcery Vanesy a je šťastný, že ji má. S manželkou jsou rozhodnuti pořídit dceři v dohledné době ještě nějakého sourozence.

Foto: Josef Zajíc

Ostrava 22.3.2018 Ostrava fandí kontinentům. Barbora Špotáková, ambasadorka Kontinentálního poháru týmu Asie a Pacifiku.

Článek

"Hodně o tom mluvíme, ale rozhodli jsme se nechat to na přírodě. Snad nás příjemně překvapí, uvidíme," svěřil se Rey Koranteng, který se letos v anketě časopisu ANNO umístil v žebříčku popularity na třetím místě.

Také jejich dcera se prý na případné miminko moc těší. Už je jí sice devět let, takže věkový rozdíl bude větší, ale na druhou stranu si Rey pochvaluje, že Vanesa má moc ráda malé děti. "Myslím, že by byla výbornou starší sestrou," podotkl.

Výhoda mít sourozence

Reyova manželka pochází ze tří dětí, moderátor je jedináček. Vzhledem k tomu, že má tedy možnost srovnání, domnívá se, že mít sourozence je lepší. "Už také proto, že když rodiče odejdou ze světa, člověk nezůstává sám, má pořád někoho, kdo je jeho krev, o koho se může opřít," vysvětlil.

Svatého Valentýna letos manželé oslaví prací. Dopoledne on i jeho manželka Monika natáčejí nový pořad na Barrandově, večer pak Rey bude moderovat televizní noviny. "Doufám, že na mě počkají. Koupím manželce i dceři Vanese kytku a ony mi určitě dají čokoládu," prozradil.

Květiny Rey Koranteng zásadně nosí domů pouze při konkrétní příležitosti, kterými jsou narozeniny, svátky či různá výročí. Jednou totiž donesl kytku manželce bezdůvodně a stalo se mu to, co většině mužů. Jeho žena ho okamžitě začal podezírat, že něco provedl. "Zařekl jsem se, že takové riziko už nebudu podstupovat," zasmál se Rey.

Reklama

Související články

Výběr článků