Hlavní obsah

Milla Jovovichová zvažuje nové příjmení

10. 2. 2005, 11:49 – NEW YORK
Novinky, Korzo/P

Ukrajinská rodačka Milla Jovovichová, modelka a tvář kosmetické značky L´Oréal, se touží stát především filmovou ikonou. Kvůli tomu si ale musí změnit své příjmení.

Foto: Promo Bad Karma Boy
Článek

Hvězdou Hollywoodu se jí stále nedaří být údajně proto, že si lidé nedokáží zapamatovat její složité příjmení, které často komolí. Téměř nikdo prý není schopen příjmení filmové Jany z Arku vyslovit, a tak se Milla rozhodla, že si jméno změní.

Jovovichová je přesvědčená, že spousta filmových producentů ji ignoruje především proto, že se její příjmení příliš složitě vyslovuje. Možná ji kvůli tomu míjejí role, které pak připadají Nicole Kidmanové nebo Angelině Jolieové.

Zakleté příjmení

"Moje příjmení je kletba mé existence. Nikdo v celé Americe je nedokáže správně vyslovit. Když jsem začínala hrát, moje matka chtěla, abych si jméno změnila, ale můj otec mi vyhrožoval, že mě v takovém případě vydědí," prozradila Milla Jovovichová, a na ukázku zveřejnila variace na své nové jméno.  

"Milla Johnson možná, Milla Jones, Milla Jo, nebo co takhle M-Jo? Skutečně zvolím cokoliv z toho, jen ne Jovovichová. Je velmi těžké vytvořit si pro sebe jméno, i když je lepší být známá jako herečka s nemožným jménem, třeba Jovoněco, Jovocokoli, Jovoděvka, než nebýt známá vůbec," uzavřela Milla.

Reklama

Související články

Milla Jovovichová má tvrdou náturu

14. 10. 2004, 9:56

Mille Jovovichové zbývá do třicítky ještě hezkých pár měsíců, ale svět jí už teď leží u nohou. Je nejlépe placenou topmodelkou na světě a jde z jedné filmové...

Výběr článků