Hlavní obsah

Kurnikovové vyčnívají žebra, že by anorexie?

3. 7. 2006, 7:38

Hráčskými schopnostmi i půvaby okouzlovala nejen na kurtech, ale zásluhou dráždivých křivek se tenistka ruského původu Anna Kurnikovová prosadila i ve světě modelingu. Krátce po pětadvacátinách, jež oslavila 7. června, se zřejmě rozhodla stát vlajkovou lodí anorektiček. Přesněji žen, jež chorobnou vyzáblost považují za přednost.

Článek

Dodržuje přísnou dietu, jejíž vinou přichází postupně o sportem zformovanou postavu a stává se stínem někdejší krásky. "Jsou ji vidět všechna žebra, ruce a nohy se proměnily v pouhé hůlky," uvádí internetový server viply.de. Z původních 56 kilogramů zhubla při výšce 173 centimetrů během krátké doby na pouhých čtyřicet sedm.

Fanoušci v USA bijí na poplach, nelíbí se jim, že z mladé ženy, za kterou se každý muž se zalíbením otočil, se postupně mění ve vyzáblou staropanenskou učitelku ze starých veseloher. Tenistka je však se svým novým image plně spokojena.

"Jsem daleko štíhlejší," pochvaluje si, " přišla jsem o mužsky široká ramena, mám útlejší postavu a ladnější stehna. Moc se sama sobě líbím." Co na její proměnu říká Annin intimní přítel a vyhlášený svůdce Enrique Iglesias (31) se zjistit nepodařilo.

Reklama

Související témata:

Výběr článků