Hlavní obsah

Kravitzi vyhovuje nahá sousedka Courtney Love

22. 6. 2004, 10:35

Rockový zpěvák Lenny Kravitz se se sousedy nehádá. Naopak je zvláště s jednou z nich velmi spokojen. Spolu s ním totiž v domě bydlí rebelka Courtney Love, která prý občas opouští svůj byt zcela nahá a klidně se tak prochází po chodbách. Informoval o tom zpravodajský server Ananova.

Foto: Miroslav Knotek
Článek

Kravitz o Courtney prohlásil, že je velmi vzrušující sousedkou. "Když se otevřou dveře výtahu, stojí tam nahá a prochází se po chodbě," vyprávěl Lenny své zážitky.

"Je to super, nemyslíte?" pochválil si zpěvák a dodal, že Love je pro celou budovu příjemným pozdvižením. "Je roztomilá," uvedl na její adresu.

Courtney je inteligentní

Courtney Love se v poslední době potýká s řadou problémů. Je soudně stíhána kvůli nelegálnímu držení drog  a výtržnictví. V nadcházejících týdnech by se měla podrobit odvykací kúře.

Kravitz se ale Courtney zastal a popsal ji jako vnitřně krásnou osobnost. "Má různé problémy," připustil, "ale když si člověk udělá čas a sedne si a mluví s ní,  uvědomí si, že je velmi inteligentní. Uvnitř se skrývá dobrý člověk," potvrdil Kravitz.

Reklama

Související témata:

Související články

Podvodníci připravili Courtney Love o milióny

20. 4. 2004, 16:49

Rocková zpěvačka Courtney Love se dušuje, že se stala obětí podvodníků, kteří ji připravili o čtyřicet miliónů dolarů. Jmění mělo být dědictvím její...

Courtney Love vede pochmurný život

23. 4. 2004, 14:35

Zpěvačka Courtney Love pro časopis Blender odhalila svou druhou tvář a deset let po smrti svého manžela Kurta Cobaina, frontmana skupiny Nirvana, poodhalila...

Lenny Kravitz má piercing na penisu

6. 5. 2004, 14:03

Zpěvák Lenny Kravitz odhalil tajemství, které podle něho vysvětluje, proč sklízí u žen obrovský úspěch. Příslušnice slabšího pohlaví totiž nejvíce přitahuje...

Výběr článků