Hlavní obsah

Julia Robertsová chce plno dětí

10. 12. 2004, 12:46 – LOS ANGELES
Novinky, Korzo

Sotva se Julia Robertsová probrala ze svého prvního porodu, díky němuž spatřily světlo světa dvojčátka, už pomýšlí na další děti. Ještě z porodnice herečka do telefonu doslova křičela, že je šťastná a rozhodně chce další děti.

Foto: Dana Ehlová

Houslista Jaroslav Svěcený a varhaník Josef Popelka před nástrojem postaveným roku 1872, který prochází závěrečnou fází obnovy.

Článek

Děti Hazel Patricia i Phinnaeus Walter jsou v pořádku, chlapeček má, patrně po mamince, narezlé vlásky. Jeho strýček Eric, slávou své sestry Julie zastíněný hollywoodský herec ale tvrdí, že o rezavé barvě nemůže být ani řeč. Je doslova fascinován jejich jasně červenou barvou.

"Můj synovec má červené vlasy, úplně stejné jako moje žena. Je to paráda. Všichni jsou šťastní, všichni jsou zdraví a všichni jsou krásní," nadšeně ze sebe ještě z porodnice chrlil novinářům Eric.

Julia se také ihned svěřila se svými myšlenkami, které měla těsně před porodem. Pár hodin před tím kouzelným momentem totiž sama sebe ujistila, že chce rozhodně další děti, celkem devět. Sedmatřicetiletá nejlépe placená herečka světa to sdělila v telefonickém rozhovoru časopisu W. Celý rozhovor se objeví v lednovém čísle tohoto magazínu. Mimo jiné však prý řekla, že těhotenství pro ni bylo nádherné, ačkoli nakonec porodila předčasně o šest týdnů.

"Myslím, že jsem cítila, že všechno bude v pohodě. Celkově to těhotenství klapalo lehce a šťastně. Nebyla jsem vůbec plačtivá ani naštvaná, pořád opravdu skvěle naladěná. Byla jsem čtyřiadvacet hodin denně se řehnící schránka. Věřím, teď v tuto chvíli, že mít děti je fakt skvělá věc. Způsob, jakým se můj život mění, mi připadá jako přirozená změna. Nemám žádný přesný plán do budoucna. Půjdeme životem prostě dál tak, jak jsem šli vždycky. Akorát že nás už bude víc," prohlásila šťastná maminka.

Reklama

Související články

Julia Robertsová se stala matkou dvojčat

29. 11. 2004, 10:24

Americká herečka Julia Robertsová se v neděli ve tři hodiny ráno stala maminkou dvojčátek - chlapečka a holčičky. Narodila se v kalifornské nemocnici...

Nejdražší herečkou je Julia Robertsová

8. 12. 2004, 11:21

Novopečená maminka Julia Robertsová byla vyhlášena herečkou, která vydělává nejvyšší částky na světě. Podle listu Hollywood Reported za jeden film dostává...

Výběr článků