Hlavní obsah

Dido se rozešla s přítelem

3. 1. 2005, 10:12 – LONDÝN
Novinky, Korzo/P

Štěstí v lásce se zřejmě programově vyhýbá třiatřicetileté zpěvačce Dido, vlastním jménem Florian Cloud de Bounevialle Armstrongové. Její známost s britským fotbalistou Solem Campbellem totiž skončila po třech měsících rozchodem.

Foto: Lucie Drahošová
Článek

Po milostném románku, který Dido v minulosti prožila s hudebním producentem Frediem Unger-Hamiltonem a zhruba ročním milostném vztahu s kanadským modelem Rodneyem Weberem, se konečně zdálo, že našla muže svých snů. "Vypadali, že jsou stvořeni jeden pro druhého," soudili zpěvaččini přátelé.

S třicetiletým Solem Campbellem, který bydlí v jejím bezprostředním sousedství, se Dido seznámila v září. "Po jednom z koncertů mě poprosil o schůzku a okamžitě jsme si padli do oka," uvedla zpěvačka.

Cesta kolem světa

"Postupem času jsme však zjistili, že každý máme jiné zájmy, vyznáváme odlišné životní hodnoty a nedokážeme se navzájem přizpůsobit. Jediným řešením byl proto rozchod," vysvětlila Dido, která na sklonku uplynulého roku prohlásila, že si dopřeje roční pauzu.

Plánuje cestu kolem světa, na které však nebude zcela zahálet. Během křižování různými zeměmi hodlá složit skladby na své nové album.

"Strávím rok cestováním a psaním," potvrdila Dido, která své 33. narozeniny oslavila o Vánocích. "Chci si opravdu užívat," uvedla zpěvačka, která naznačila, že by se chtěla podívat na Nový Zéland či do Latinské Ameriky. "Existuje tolik míst, která bych ráda navštívila."    

Reklama

Související články

Dido si dokáže sex vychutnat

4. 6. 2004, 14:58

Britská zpěvačka Dido, která na pódiu působí křehce a nehýří skandály, se přiznala, že zbožňuje sex. S postupujícím věkem si ho stále více vychutnává. Ví totiž...

Výběr článků