Hlavní obsah

Diazová a Timberlake vyváděli v pyžamech

18. 6. 2004, 11:32 – LOS ANGELES
Novinky, Korzo

Herečka Cameron Diazová a zpěvák Justin Timberlake spolu letěli luxusní třídou z Los Angeles do australského Melbourne. Na palubě nečekaně uspořádali párty ve vypůjčených pyžamech.

Foto: Milan Haluška
Článek

"Povídali si se spolucestujícími. Najednou se zvedli, navlékli se do luxusních pyžam, která letecká společnost v první třídě nabízí, a objednali si láhev šampaňského," vyprávěl očitý svědek příhody.

Hra je zmohla, usnuli

"Za chvíli se s nimi dali do řeči všichni pasažéři v první třídě. Cameron bleskurychle vymyslela cestovní verzi soutěže, jakousi kombinaci mezi dominem a kartami, a strhla na sebe pozornost všech v letadle," dodal spolucestující.

Znaveni hrou pak oba sledovali film 50 First Dates s Drew Barrymorovou a po jeho skončení usnuli.

Jednatřicetiletá herečka a o osm let mladší hudebník se údajně nedávno rozešli. Diazová se totiž chce upnout na svou hereckou kariéru, v níž jí Timberlake překáží. Společné dovádění obou celebrit si někteří vysvětlují jako popření jejich rozchodu, jiní ale tvrdí, že v letadle jen přátelsky laškovali.

Reklama

Související témata:

Související články

Cameron Diazová chce do konce roku dítě

8. 1. 2004, 11:34

Americká filmová hvězda Cameron Diazová položila svému příteli Justinu Timberlakeovi nůž na krk. Herečka pravděpodobně zaslechla tikot biologických hodin...

Nenalíčená Diazová namlátila fotografům

16. 1. 2004, 16:04

Sotva se populární plavovlasá hollywoodská star Cameron Diazová objevila v hlavním městě Chile, hned kolem sebe začala rozdávat pěsti. Jeden z tamních...

Výběr článků