Hlavní obsah

Davidu Copperfieldovi zmizela voda v bazénu. Vytopila 30 pater

23. 3. 2015, 9:02 – New York • Aktualizováno 23. 3. 2015, 9:25

Mohlo by to vypadat jako nejnovější trik slavného mága a iluzionisty Davida Copperfielda - z bazénu v nejvyšším patře domu na Manhattanu zmizela všechna voda. Bohužel ale šlo jen o závadu čerpadla, kvůli které voda vyplavila nejen Copperfieldův byt, ale i 30 pater pod ním, napsala v pondělí agentura AP.

Foto: David Copperfield Production Company

David Copperfield při jednom ze svých triků

Článek

Podle Copperfieldova právního zástupce Teda Blumberga se nehoda stala 8. března. Mág v té době bavil diváky v Las Vegas, kde má denně dvě až tři vystoupení sedm dní v týdnu.

Voda prosákla z 57. patra skrz čtyřpodlažní byt patřící Davidu Copperfieldovi, pokračovala zdmi a podlahami do mnoha podlaží pod ním a vyřadila z provozu i dva výtahy, dodal Blumberg.

Byt na Manhattanu, který kdysi vlastnil následník firmy General Motors, Copperfield koupil v roce 1997 za 7,4 miliónu dolarů (nyní téměř 188 miliónů korun).

Od té doby ho postupně proměňuje na obří, prosklenou budovu plnou zábavy včetně starožitných herních automatů, siloměrů, stroje, který rozdává elektrické šoky či dalšího, který údajně umí předpovídat budoucnost.

V posledním patře je nekonečný bazén, kde si může člověk zaplavat s unikátním výhledem na Manhattan, Brooklyn a Queens.

BEZ KOMENTÁŘE: David Copperfield vždy nabízí divákům neuvěřitelnou showVideo: David Copperfield

Reklama

Výběr článků