Hlavní obsah

Beckhamová prozradila den plánovaného porodu

3. 2. 2005, 16:06 – LONDÝN

Victoria Beckhamová prozradila datum, kdy přivede na svět své třetí dítě. Chlapec se podle jejích slov narodí 25. února. Bývalá Posh Spice porodí císařským řezem na madridské klinice.

Foto: Anna Hladká Vašicová

Druhým českým Joeym Sturdym je v tragikomedii Teď mě zabij v Mladé Boleslavi Milan Ligač (vpravo). V roli kamaráda Rowdyho mu sekunduje Jan Hofman.

Článek

Ačkoliv si David a Victroria Beckhamovi původně přáli k synkům Brooklynovi a Romeovi sestřičku, budou se opět radovat z kluka. [celá zpráva]

Prozradit jméno, které mu vybrali, ale nechtějí, a tak o něm začali jejich fanoušci brzy spekulovat. [celá zpráva] A dohady pokračují, veřejnost je ale rozdělená a domnívá se, že slavný pár tentokrát vybere španělské jména typu Juan či San Miguel.

Patro vyhrazené pro Beckhamovy

V madridském zdravotnickém zařízení Clinica Ruber Internacional už vrcholí na porod Beckhamové přípravy. Gynekolog bývalé zpěvačky nechal zarezervovat celé jedno patro, které bude mít Victoria k dispozici jen pro sebe a svou rodinu.

Požadavek na klinice nejprve zamítli, vedení pak ale své stanovisko změnilo. Beckhamovi přitom za pobyt a nadstandardní péči museli klinice předložit tučný šek. Budoucí maminka má tak zajištěno, že nebude obtěžována ani jinými pacientkami, ani zvědavci.

Reklama

Související články

Victoria Beckhamová čeká třetí dítě

23. 8. 2004, 9:11

Britská zpěvačka Victoria Beckhamová, jejíž manželství se slavným fotbalistou se na jaře zdálo být v troskách, čeká třetí dítě. Podle londýnského listu Daily...

Beckhamovi zakoupili rezidenci v Španělsku

2. 9. 2004, 16:01

Ostře sledovaný slavný pár Victoria a David Beckhamovi si dopřál novou nemovitost. Před pár dny manželé koupili rezidenci ve Španělsku, která je vyšla na 6,2...

Výběr článků