Hlavní obsah

Hrajeme zdarma: Domestic Puzzle – skládáme obrazy

20. 8. 2009, 8:41
Novinky, Radovan Blažek

Obrázkové skládačky neboli puzzle každý už určitě někdy viděl a zkoušel složit. Ovšem ne každému se tak daří činit dlouhodobě, protože prostorové podmínky některých bytů jsou zkrátka neúprosné. Ne však pro tuto hru.

Článek

Nejprve si vyberete nějaký z obrázků, mezi něž patří hlavně fotografie několika desítek známých míst, mezi nimiž nechybí ani pražské panorama, a pak si zvolíte úroveň obtížnosti. Zatímco ta nejnižší degraduje na hru na záležitost pro předškolní děti, ta poslední je opravdu na dlouhou chvíli. Úroveň obtížnosti pak ještě můžete doladit nastavením rotace dílků – buďto jsou všechny natočeny tak, jak budou umístěny ve výsledném obraze, anebo si s jejich orientací budete muset poradit sami.

No a pak už jen skládáte, skládáte a skládáte. Stejně tak jako skutečné puzzle není příliš masovou zábavou, neaspiruje ani její počítačové zpracování na titul hry roku. Někomu se však určitě bude líbit.

:. Domestic Puzzle

DOWNLOAD, homepage, 25.7 MB, 6/10

Reklama

Související témata:

Související články

Hrajeme zdarma: Pacxon – klasika trochu jinak

6. 8. 2009, 8:25

Když vám řeknu, že je hlavním hrdinou této hry malé žluté a nenažrané kolečko, mohli byste si myslet, že to bude další z miliónů klonů Pacmana. Ale jistá změna...

Výběr článků