Článek
Nový poslanec složil na úvod červnové schůze slavnostní slib do rukou předsedy Sněmovny Tomia Okamury (SPD).
Čtyřicetiletý podnikatel Kotlík doposud zastával post zastupitele a radního Jihlavy. Do Sněmovny loni na Vysočině za hnutí ANO kandidoval z pátého místa, ale zvolen nebyl.
Kott, kterého nahradil, byl poslancem od roku 2013. V tomto volebním období zasedal v kontrolním a zemědělském výboru. Za členy kolegia NKÚ jej poslanci zvolili spolu s bývalým ústavním soudcem Radovanem Suchánkem.

