Hlavní obsah
Ilustrační foto. Foto: Profimedia.cz

Objednal si do letadla bezlepkové jídlo. Dostal jen popcorn

Deset hodin v letadle o hladu musel strávit Brit James Howe. Vracel se zrovna se společností Tui z mexického Cancúnu zpět do Anglie, a jelikož trpí celiakií, objednal si předem bezlepkové jídlo. Aerolinky na něj ovšem nějak zapomněly, a tak posádka mohla muži nabídnout maximálně popcorn a brambůrky, uvedl server Independent.

Ilustrační foto. Foto: Profimedia.cz
Objednal si do letadla bezlepkové jídlo. Dostal jen popcorn

Howe se vracel z líbánek. Kromě jídla si připlatil také ještě za lepší sedadla. Očekával, že s takovou k němu budou aerolinky přistupovat poněkud svědomitěji.

„Děkuji společnosti Tui, tohle bylo bezlepkové jídlo během našeho letu domů z Mexika,“ napsal Brit na Facebook k fotce s pytlíkem chipsů a doplnil, že objednání speciálního jídla ještě není zárukou, že ho pasažér skutečně dostane.

„To je pro mě novinka. Zákaznická péče se smrskla na jediné promiňte. Tak tedy promiňte, ale s vámi na další dovolenou už nepoletím,“ pokračoval rozhořčený Brit.

Thanks tui, this was the gluten free meal option given in premium flight on our at home from Mexico. Popcorn and crisps...

Zveřejnil(a) James Howe dne Neděle 10. listopadu 2019

Při cestě do Mexika přitom nebyl žádný problém. Howe o bezlepkové jídlo požádal už při koupi letenek v červenci a dostal ho. Při zpátečním letu ale prý posádka neměla žádný záznam o tom, že by měl dostat něco speciálního. Proto na palubě žádným bezlepkovým pokrmem ani nedisponovali.

„Je nám líto, co pan Howe prožil na cestě domů z Cancúnu. Kontaktovali jsme ho, abychom se mu omluvili a prokázali gesto dobré vůle,“ uvedl k celé záležitosti mluvčí společnosti Tui.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků