O místech v žebříčku rozhodovalo několik kritérií, například průměrné ceny piva nebo koktejlů, dále cena za tříhvězdičkový hotel, průměrné teploty mezi dubnem a srpnem, ale také množství barů, hospod a levných bister na kilometr čtvereční. Ukázalo se, že právě portugalské hlavní město si v tomto ohledu vede nejlépe. Návštěvníkům nabízí skvělé jídlo i pití, pulzující noční život, a hlavně příznivé ceny.

Průzkum navíc uvádí, že Lisabon má přes jaro a léto i dobré teploty, které se v průměru pohybují mezi 21 a 27 stupni Celsia, což je ideální na toulání po nočních ulicích a sezení na zahrádkách. Město má také vysokou koncentraci barů a klubů, zhruba 3,67 na kilometr čtvereční, což znamená, že budoucí nevěsty a ženichové mohou v Lisabonu zažít skutečně divokou noc.

Na druhém místě v žebříčku skončila možná trochu překvapivě rumunská Bukurešť, která má rovněž dobré ceny za nápoje, jídlo i ubytování, což z města dělá ideální cíl. Liverpool a Manchester ve Spojeném království zaujímají třetí a čtvrtou příčku, pátou poté Praha, která je podle serveru poměrně klasickou destinací pro rozlučky se svobodou.

Průzkum naopak odrazuje od jízdy do drahých měst, jako jsou Oslo, Londýn, New York nebo ostrov Ibiza. Oproti tomu nabízí jako alternativu třeba Krakov, Madrid, Dubrovník nebo Bratislavu, což je poměrně zajímavý mix.