Akce začne v pátek ve 14:00, oficiální zahájení ovšem proběhne o dvě hodiny později. Pokud je to na vás příliš brzy, nezoufejte, program se protáhne až do večerních hodin. V sobotu pak poběží už od 10:00. Co všechno Polské dny v Praze nabídnou?

Tomu, kdo rád poznává cizí kraje skrze jídlo a tradiční suroviny, se jistě zalíbí rozličné ochutnávky polské a dolnoslezské kuchyně, a to nejen té tradiční, ale i moderní. Na výběr budou kromě jiného džemy, džusy, panenské oleje, halva či naložené houby.

Jestli jste spíš sběrateli okrasných předmětů, mohla by vás zaujmout keramika z Boleslawiec. Na své si rozhodně přijdou také výletníci. Polská města a regiony totiž dovezou mapky a spoustu potřebných i zajímavých informací o svých lokalitách. Blíže tak poznáte například Gdaňsk, Tarnov, Opolí, Toruň, Dolnoslezské vejvodství a další oblasti.

Organizátoři nezapomněli ani na muziku, takže se během celého programu můžete těšit na živá hudební vystoupení zejména polských interpretů. Podrobný harmonogram akce naleznete zde.