Hlavní obsah

Komerční článek - Že se svět vyvíjí ke stále větší efektivnosti a že výrobci proto vymýšlejí další a další unikátní technická řešení, je známá pravda. Nejnovější ukázkou toho, jak nám chtějí ulehčit život, je například zahradní stroj se systémem MultiMate. Co tedy umí?

Prořeže, poseče, odfouká….

„Jde vlastně o samostatnou benzinovou motorovou jednotku, k níž se dají pomocí unikátního systému REV&GO jednoduše připojit hned čtyři různé nástavce a nahradit tak jedním strojem křovinořezy, plotové nůžky, prořezávací pilu i fukar,“ vysvětluje Ladislav Roudnický.

Prvním z nástavců, který jsme si vyzkoušeli, byl křovinořez. Jak se ukázalo, lze k němu používat strunovou hlavu i ocelový kotouč. Stejně dobře se s ním dá sekat udržovaný trávník a nekompromisně si poradí i s trávou skoro metr vysokou, křovinami a nálety.

Dalším nástavcem jsou plotové nůžky na úpravu živých plotů. Jsou osazeny 40 centimetrovou střižnou lištou, která se dá pro ještě pohodlnější práci i úhlově nastavit

S třetím nástavcem - prořezávací pilou - jsme pohodlně dosáhli až do výše tří metrů, takže probírka větví v korunách běžných ovocných stromů byla hračka.

A ještě je tu fukar, který otravné hrabání listí mění na zábavnou a rychlou záležitost. Až nadejde čas, dá se prý s ním odklízet i prachový sníh.

Shrnuto a podtrženo: systém MultiMate je přičinlivé děvče pro všechno - na zahradu, na chatu i na chalupu. Spolehlivě zastoupí hned čtyři zahradní stroje: křovinořez, plotovky, fukar i pilu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků