Hlavní obsah

K nejvoňavějším rostlinám raného jara patří určitě hyacint. Nádherně provoní celý byt svěží přírodní vůní. Vhodným květníkem nebo ozdobným podstavcem navíc můžete z hyacintu vyrobit dokonalý doplněk vašeho pokoje.

OBRAZEM: Voňavé hyacinty dodají energii

Rychlené hyacinty jsou v nabídce mnoha květinářství, oblíbené je i jejich domácí pěstování v truhlících a kontejnerech. Nechte se inspirovat působivými aranžemi, které v sobě nesou příslib blížícího se jara.

:. Tím, že zasadíme barevný mix hyacintů do formy od bábovky obalené stříbrným alobalem, vytvoříme veselé kuchyňské aranžmá.

:. Dobře vypadají hyacinty bílé či smetanové barvy v různobarevných pastelových květináčích (vpravo). Růst hyacintu v přímém přenosu nabízí skleněná váza, kde jsou viditelné cibule a kořeny a kde jejich struktura ještě více vynikne (vlevo).

:. Je spousta důvodů, proč si koupit hyacint jen tak pro potěšení. V předjaří potřebujeme dodat nejen energii, ale také zlepšit náladu. A to vše hyacinty umějí.

:.K neotřelé hyacintové dekoraci postačí vyřazený bílý košík na prádlo a pár květináčů s nápadnými modrými hyacinty(vlevo). V moderním i stylovém interiéru vynikne truhlík s květinovým vzorem odlitý ze sádry, naplněný bílými hyacinty (vpravo). 

:.Hyacint získá moderní vzhled, zasadíme-li různé barvy rostlin do jednobarevných keramických květináčů tak, aby byly vidět cibule. 

Fota: Holandská květinová kancelář.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků