Hlavní obsah
Houpání milují nejenom děti. Především pro ně je však určen propletený houpací kruh, který zavěsíme na pevnou větev stromu a o zábavu je postaráno! Průměr 100 cm, základní barva modrá a červená, cena 2590 Kč. Foto: Hornbach

Houpačku prostě milujeme všichni

Houpání je nejpříjemnější způsob odpočinku, který si po práci zasloužíme. A proto by houpačka neměla chybět v žádné zahradě! Uvidíte, bude v kurzu. Milují ji totiž děti i dospělí.

Houpání milují nejenom děti. Především pro ně je však určen propletený houpací kruh, který zavěsíme na pevnou větev stromu a o zábavu je postaráno! Průměr 100 cm, základní barva modrá a červená, cena 2590 Kč. Foto: Hornbach
Houpačku prostě milujeme všichni

Patří na trávu, k bazénu i mezi větve stromu. Některé vypadají jako houpací sítě pro námořníky, jiné jsou sofistikované: mají stabilní konstrukci se střechou, jsou polohovatelné.

Mohou být za pár stovek, ale i mnohem dražší. Záleží na typu provedení a materiálu. Mezi nejodolnější a dražší patří konstrukce z teakového dřeva.

Relax po obědě

Elegantní závěsná houpačka Antila s polstry, jejíž ocelová konstrukce s povrchovou úpravou zaručuje dlouhou životnost. Sedací koš je vypletený kvalitním PE ratanem. Po obou stranách koše jsou držáky pro možné odložení nápoje či knihy.

Houpačka je určena pro jednu osobu. Cena 10 990 Kč

Foto: Hornbach

Polštáře jsou ušity z voděodpudivého polyesteru v krémové barvě o síle cca 10 cm. Houpačka je určena pro jednu osobu.

Z houpačky je lehátko

Houpačka Hollywood má rozměr 230x135 x188 cm a je trojmístná. Materiál konstrukce: ocel, práškově lakovaná, odolná proti povětrnostním vlivům.

Houpačka Hollywood má rozměr 230x135 x188 cm a je trojmístná.

Foto: Bauhaus

Textilní potah, zádová opěrka nabízí možnost polohování. Lze tak vytvořit i pohodlné lehátko pod „střechou“.

Houpačka pro dva

Zahradní houpačka De-Luxe béžovo bílá má pevnou a stabilní kovovou konstrukci. Lze ji rozložit do polohy k ležení pro větší odpočinek. Houpačka je doplněna i o odkládací stolek na kávu či vychlazený nápoj. Počet míst k sezení max. tři. Cena 5590 Kč.

Foto: Hornbach

Houpací síť

Jednoduchá houpací síť mezi stromy s námi může i na cesty. Rozměr 100 x 200 cm, látka je utkaná z recyklovaného polyesteru. Houpačku Solblekt lze doplnit o stojan, max. nosnost 120 kg. Cena 899 Kč.

Foto: Ikea

Houpání uklidňuje velké i malé

Béžovou houpací síť Fredön snadno zavěsíte díky háčkům, které jsou součástí houpačky, nemusíte vázat uzlíky. Z bezpečnostních důvodů ji zavěste tak, aby v nejhlubší části byla 60 cm nad zemí. Cena 1290 Kč.

Foto: Ikea

Talíř cvičí rovnováhu

Pro děti od 4 let je šikovný dřevěný talíř, na kterém trénují sílu a obratnost. Základní barva dřevo přírodní, žlutá. Nosnost do 30 kg, cena 299 Kč.

Foto: Hornbach

Vezmi knihu do ruky

Houpací síť se stojanem barva šedá, béžová. Stojan lze jednoduše přemístit, protože má na jedné straně kolečka. Knihy a časopisy můžeme po přečtení schovat v malém vaku houpací sítě. Cena 3290 Kč.

Foto: Ikea

Anketa
Máte na zahradě houpačku?
Ano, už dlouho.
70.6 %
Ne, ale plánujeme si ji pořídit.
11.2 %
Ne, možná si ji ale koupíme.
3.7 %
Ne, nemáme.
12.3 %
Zahradu nemáme, ale houpačku ano. Na balkoně.
2.2 %
Celkem hlasovalo 1390 čtenářů.

Napište nám

Postavili jste nový dům, rekonstruovali byt anebo máte hezky zařízenou zahradu a rádi byste se ostatním čtenářům pochlubili a inspirovali je?

Napište nám do redakce na adresu bydleni@novinky.cz, připojte pár průvodních vět a několik snímků vašeho díla.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků