Hlavní obsah
Větší polštář s místem na lahev s horkou vodou zajistí příjemný spánek. Foto: Hugo Frosch (2x)

Vyhřívané polštáře a ohřívací lahve zpříjemní usínání v chladných dnech

Zimní období přímo vybízí k večerům stráveným ve vyhřáté posteli. Abyste si zvýšili komfort, zkuste použít i speciální vyhřívané polštáře a termofory. Díky nim budete mít peřinu teplou ještě dříve, než pod ni vlezete. Oceníte je hlavně na chatách a chalupách, které je třeba po příjezdu nejdřív delší dobu vytápět.

Větší polštář s místem na lahev s horkou vodou zajistí příjemný spánek. Foto: Hugo Frosch (2x)
Vyhřívané polštáře a ohřívací lahve zpříjemní usínání v chladných dnech

Vyhřívané polštáře z organické bavlny s integrovaným termoforem skvěle fungují nejen jako dekorace, ale také na bolavé břicho, prohřátí ztuhlého krku po namáhavé práci u počítače nebo prohřejí svaly po sportu.

Využít můžete ale i moderních polštářků z pohanky, které jen nahřejete v mikrovlnné troubě. I ty vám nějaký čas vydrží krásně teplé.

Nahřívací polštářky do mikrovlnky jsou jednoduché na používání.

Foto: Geschenke.de

Trendem jsou polštářky se zvířecími motivy. Ty si oblíbí hlavně děti, které mají problémy se zdravotními problémy, na které pomáhá nahřátí podbřišku. Léčbu tak můžete pojmout i jako zábavnou hru.

Polštářky vznikají i s dětskými motivy.

Foto: Hugo Frosch

Klasikou jsou také vyhřívané plastové nádoby na vodu v háčkovaných obalech. Těm nejmodernějším letos vévodí trendy motivy plameňáků nebo kouzelných jednorožců.

Hodně trendy motivem jsou v poslední době plameňáci.

Foto: Sophie Allport, Etsy

Vhod přijdou i lahve v kožešinách, které udrží teplo po delší dobu. V ložnicích navíc zafungují jako stylová a efektní dekorace. Trendem jsou hlavně světlé barvy, předně bílá, která na pohled trochu imituje sníh.

Hebké obaly z pravých nebo umělých kožešin se hodí k večernímu posezení u krbu.

Foto: Annabel James, Beaumonde

Útulný interiér netvoří jen nábytek, ale i drobné dekorace a maličkosti, které dovedou pobyt v prostoru zpříjemnit. Místnost určenou pro trávení zimních večerů zútulní i klasická křesla - ušáky, které se vracejí do módy. [celá zpráva]

Napište nám

Postavili jste nový dům, rekonstruovali byt anebo máte hezky zařízenou zahradu a rádi byste se ostatním čtenářům pochlubili a inspirovali je?

Napište nám do redakce na adresu bydleni@novinky.cz, připojte pár průvodních vět a několik snímků vašeho díla.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků