Hlavní obsah
Na první pohled by málokdo věřil, že se uvnitř ukrývá luxusní vybavení. Foto: Profimedia.cz

Specificky upravený double decker v sobě ukrývá luxusní ubytování s vířivkou

Patříte mezi milovníky klasických britských dvoupatrových autobusů a jste ochotni si připlatit za noblesní ubytování? Pak právě vám možná udělá radost speciálně navržený double decker z Manchesteru, kde vám kromě dopravy nabídnou vskutku luxusní bydlení se vším všudy.

Na první pohled by málokdo věřil, že se uvnitř ukrývá luxusní vybavení. Foto: Profimedia.cz
Specificky upravený double decker v sobě ukrývá luxusní ubytování s vířivkou

Chcete v dohledné době navštívit Manchester, hledáte opravdu luxusní ubytování a nelpíte na klasickém hotelu? Pak rozhodně neváhejte a vyzkoušejte pronájem luxusního britského dvoupatrového autobusu, který vám nabídne veškeré možné pohodlí a ještě vás proveze po zajímavostech tohoto významného města v regionu severozápadní Anglie.

Toto ubytování nabízí firma Eventful Stays Ltd., která pomáhá turistům a zájemcům s výběrem ubytování po celé Británii. Pro zákazníka najdou specificky požadované ubytování přesně na míru podle představ a přání.

Autobus vypadá na první pohled vcelku běžně, po bližším prozkoumání v něm ale najdete veškeré vymoženosti luxusního života i nejmodernější technologie. Nabízí ubytování až pro pět osob. První noc stojí 2000 liber (cca 54 000 korun), každá další pak 1500 liber (40 500 korun).

I do nevelkého prostoru se dá vměstnat velmi pohodlná postel.

Foto: Profimedia.cz

Pokud se obáváte nedostatku místa, kam byste se uložili, tak to rozhodně nemusíte. V nabídce jsou dvě královské postele pro dvě osoby a jeden rozkládací gauč, který se ale v pohodlí se svými většími konkurenty rozhodně nedá zahanbit.

Pohodlí je na prvním místě.

Foto: Profimedia.cz

Nic nebude chybět ani čistotným cestujícím, je zde koupelna se sprchou a WC. Součástí kuchyňského vybavení je multifunkční trouba, chladnička na víno či pivo a také pohodlný bar.

Pro vyznavače moderní techniky je tu velká HD televize nebo herní konzole s dostatkem herních titulů.

Ve vybavení nechybí ani kvalitní televize nebo herní konzole, na své si přijde tedy téměř každý.

Foto: Profimedia.cz

Skutečnou třešničkou je pak střešní vířivka, ve které se můžete pohodlně rozvalit. Ani opalování zde není tabu. Při projížďce za krásného počasí jsou k dispozici pohodlná lehátka, při velkém vedru je v pohotovosti připraven výrobník zmrzliny a příjemná klimatizace.

Horní otevřené patro nabízí luxusní vířivku.

Foto: Profimedia.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků