Hlavní obsah
Netradiční stojany na lahve zpestří stolování a stanou se tématem pro první večerní konverzaci. Foto: Cool Gift (2x), Yellow Octopus

Nevšední stojany na víno vyvolávají dojem, že lahve v nich levitují

Pokud si chcete zpestřit romantickou večeři se sklenkou vína, zkuste jídelní stůl nebo bar dekorovat nevšedními stojany na víno. Lahve v nich vypadají, jako by levitovaly. Ve skutečnosti jsou stojany navrženy tak, aby lahev pevně svíraly za hrdlo a její váhu dobře udržely.

Netradiční stojany na lahve zpestří stolování a stanou se tématem pro první večerní konverzaci. Foto: Cool Gift (2x), Yellow Octopus
Nevšední stojany na víno vyvolávají dojem, že lahve v nich levitují

Lahve s hrdlem omotaným řetězem nebo provazem umístěné naležato nad stolovou deskou patří k nejzajímavějším dekoracím, které je možné sehnat.

Oka řetězů jsou k sobě pevně svařena, lahev tak nemůže vyklouznout. Designové kousky s provazem v sobě zase obsahují pevný drát, který také zaručí, že lahve zůstanou tam, kde mají.

Lahve svázané řetězy, které vypadají jakoby levitovaly mouhou být žádaným zpestřením v barech a hospodách.

Foto: Cool Gift

Tyto kousky jsou nápaditou dekorací, která bezpochyby upoutá. Uplatní se proto i v minimalisticky zařízených interiérech a v místnostech, které jinak působí celkem všedním dojmem.

Rustikálnější držák na lahve zapadne do interiérů zařízených v přírodním stylu.

Foto: DaWanda

Pokud chcete dojem z těchto stojanů ještě podtrhnout a rádi byste v interiéru uplatnili ještě další kousky v podobném stylu, které vypadají jako z kouzelníkovy dílny, vsaďte na neviditelné police na knihy.

Obálku první knihy, kterou na takovou polici připevníte, umístíte na malé háčky na její spodní části. Další knihy na ni pak navrstvíte.

Minimalistické stojany na lahve nebudou rušit celkový dojem ze stolování.

Foto: Design3000.de

Magickou atmosféru v interiéru můžete navodit i pomocí barev. Ideální je volit tóny fialové barvy, která je barvou mystična, fantazie, spirituality a duchovna.

Může se vám hodit na službě Zboží.cz:

Napište nám

Postavili jste nový dům, rekonstruovali byt anebo máte hezky zařízenou zahradu a rádi byste se ostatním čtenářům pochlubili a inspirovali je?

Napište nám do redakce na adresu bydleni@novinky.cz, připojte pár průvodních vět a několik snímků vašeho díla.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků