Hlavní obsah
Stolička Bambi připomíná kolouška, děti osloví i kousek z DesignSupermarketu ve tvaru prasátka. Foto: einrichten-design.de, Novinky.cz

Neposedné děti zkuste zaujmout stoličkami ve tvaru zvířátek

Pokud máte děti, které chvilku neposedí, zkuste jim nabídnout zábavné stoličky ve tvaru beránka, tygra nebo mopse. Děti stoličky využijí jako sedací nábytek, ale i jako hračku a v některých případech i úložný prostor na knihy, časopisy nebo hračky.

Stolička Bambi připomíná kolouška, děti osloví i kousek z DesignSupermarketu ve tvaru prasátka. Foto: einrichten-design.de, Novinky.cz
Neposedné děti zkuste zaujmout stoličkami ve tvaru zvířátek

Inspirativními kousky jsou stoličky s vloženými tabulemi. Vytvořit je zvládne i šikovný kutil. Tyto stoličky si mohou děti samy dekorovat, a když vyrostou, stolička může v domácnosti fungovat bez tabule jako klasický kousek.

V dětském pokoji uplatníte i kvádrové stoličky s fotopotisky, které mohou v budoucnosti posloužit v pokoji mladších generací jako trendy odkládací stolek.

Zleva: stolička s tabulí, kterou je možné různě dekorovat a stolička s potiskem mopse.

Foto: Novinky.cz, KSL Living

Dětské stoličky z dřevotřísky se vyplatí volit s omyvatelnou úpravou, která usnadní údržbu. Skládací kousky s vnitřním úložným prostorem pak pomohou udržet v pokojích pořádek a v budoucnu poslouží jako zábavné krabice na nožičkách. Skládací stoličky navíc můžete jednoduše převážet.

Uvnitř zvířecích stoliček z kolekce Přátelé z robenky je prostor pro dětské knížky nebo hračky.

Foto: Werkhaus Design + Produktion GmbH

Z hlediska údržby jsou ale favoritem pro dětské pokoje stoličky z omyvatelného odolného plastu. Ideální kousky mají také zaoblené rohy, které jsou pro děti vhodné z hlediska bezpečnosti.

Stoličky Julian a Puppy jsou z omyvatelného materiálu.

Foto: Magis, Novinky.cz

Hmatové schopnosti dětí pomohou rozvíjet stoličky s kožešinami. Ty zapadnou i do moderních minimalističtěji řešených městských interiérů i do bytů zařízených v přírodním stylu. Alergici by se jim ale měli vyhnout nebo zvolit potahy z umělé kožešiny.

Huňatá stolička bude dětem připomínat ovečku.

Foto: Green Wood Chairs

Větší děti a milovníky nevšedního designu jistě pobaví i nedávno vzniklá kolekce stoliček inspirovaných sýrovým fondue od designéra Satsuki Ohata. [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků