Hlavní obsah
Hravé ovečky coby držáky na toaletní papír ocení zejména děti. Foto: Red Candy (2x)

Hravé držáky na toaletní papír ve tvaru foťáku nebo velryby oživí každé WC

Všichni, kdo si chtějí zpestřit běžné, nudně vypadající toalety, v nich mohou uplatnit nevšední držáky na toaletní papír. Kousky se zvířecími nebo industriálními motivy jsou efektními detaily, které dodají i obyčejné toaletě osobitého ducha.

Hravé ovečky coby držáky na toaletní papír ocení zejména děti. Foto: Red Candy (2x)
Hravé držáky na toaletní papír ve tvaru foťáku nebo velryby oživí každé WC

Oblíbenými modely jsou držáky na papír ve formě hlav, ze kterých toaletní papír dostanete ústy. Děti takové kousky bezpochyby pobaví a mohou je i nenuceně motivovat začít toaletu používat dřív a v nižším věku.

Tváře mají místo jazyka toaletní papír, stanou se originálním zpestřením toalet.

Foto: Red Candy

Vtipným nápadem je i držák inspirovaný polaroidem. Ti, kdo si ho spletou, mohou být ale zklamáni. Místo fotek nabídne jen klasický toaletní papír. Ocení ho ale všichni milovníci fotografování, kteří si tak mohou svou zálibu připomínat i na toaletě.

Místo fotek si z makety fotoaparátu můžete odebrat toaletní papír.

Foto: Yellow Octopus

Pro domácnosti s malými dětmi jsou bezesporu nejvhodnější držáky inspirované zvířecí říší. Děti budou bavit třeba křečci, kočky a myši zvědavě vykukující z roličky papíru nebo motivy ryb.

Držáky s motivem zvířat zpestří nudné toalety.

Foto: Red Candy (2x)

Pokud máte interiér zařízený v minimalistickém, brutalistním nebo industriálním stylu, pak sáhněte spíš po držáku inspirovaném stavebními prvky. Koupelnu pak můžete třeba doladit i osvětlením z hasičských přístrojů nebo semaforů.

Držáky inspirované kohoutky a potrubím zapadnou do industriálních interiérů.

Foto: Melody Maison, Lime Lace

Tvořivost a originalita se při zařizování interiérů rozhodně vyplatí. Hosté budou na návštěvu v takových prostorech rádi vzpomínat. A právě detaily udělají často největší parádu. Podobně mohou zazářit i hravé držáky na zubní kartáčky.

Napište nám

Postavili jste nový dům, rekonstruovali byt anebo máte hezky zařízenou zahradu a rádi byste se ostatním čtenářům pochlubili a inspirovali je?

Napište nám do redakce na adresu bydleni@novinky.cz, připojte pár průvodních vět a několik snímků vašeho díla.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků