Hlavní obsah
Při dekorování interiéru určeného k oslavám příchodu nového roku popusťte uzdu fantazii. Foto: Ginger Ray

Díky blyštivé silvestrovské výzdobě si budete i doma připadat jako ve velké společnosti

Velké silvestrovské večírky nikoho letos nečekají, a tak většina z nás bude trávit oslavy jen v opravdu malé společnosti. Máme pro vás tipy, jak si díky vhodně zvoleným dekoracím můžete i ve skromném prostoru připadat jako na velkolepé párty, na kterou nezapomenete.

Při dekorování interiéru určeného k oslavám příchodu nového roku popusťte uzdu fantazii. Foto: Ginger Ray
Díky blyštivé silvestrovské výzdobě si budete i doma připadat jako ve velké společnosti

Velkým trendem jsou balonky s lesklými konfetami. Ty dodají interiéru párty atmosféru, aniž by byl v prostoru vytvořen nepořádek konfetami a stužkami. Když zvolíte naprosto čiré balonky, odlesky konfet v nich nejlépe vyniknou.

Velkým trendem jsou balonky s konfetami.

Foto: Ginger Ray, Candle a Cake

Při dekorování silvestrovského interiéru se držte rčení, že více je více. Mimořádně se nemusíte bát materiálů a provedení, které by jindy během roku působilo hodně kýčovitě.

Nevyhýbejte se lesklým polštářům, závěsům či přehozům. Vsaďte na metalické barvy a tóny. K silvestru neodmyslitelně patří zlatá, stříbrná, trendy je i bronzová nebo měděná.

Textilie volte lesklé nebo s našitými flitry.

Foto: Charlton Island

Právě metalické odlesky dodají punc luxusu, okázalosti a noblesy. Interiér bude díky nim působit velkolepěji než ve skutečnosti. Pokud prvky v metalických barvách zkombinujete s bílou výmalbou, světlou podlahou a použijete v interiéru velká zrcadla, pak prostor jistě na pohled i opticky zvětšíte.

Tapety s flitry okamžitě dodají interiéru slavnostní atmosféru.

Foto: Lime Lace

Rozhodně nezapomeňte na dostatek světelných dekorací. Svíčky, LED řetězy, závěsné žárovky nebo lustry připomínající svým tvarem ohňostroj dodají interiéru slavnostní atmosféru.

LED řetězy ve sklenicích zpestří každou silvestrovskou party.

Foto: Ginger Ray, Garden Trading

Velký efekt udělají i klasické závěsné disko koule nebo girlandy po celé stěně místnosti. Pokud je zkombinujete s kovovými prvky ve zlaté barvě, vytvoříte blyštivý interiér, který bude dobře vyjadřovat výjimečnost silvestrovských oslav.

Závěsné girlandy s motivem hvězd nebo sklenek šampaňského či střapců doladí interiér k dokonalosti.

Foto: Ginger Ray

Pokud chcete na silvestra v interiéru změnit jen jednu věc a nemáte čas ani chuť dekorováním trávit příliš mnoho času, pak volte světelné i papírové girlandy, které vytvoří sváteční atmosféru prakticky ihned a interiéru dodají nový rozměr.

Napište nám

Postavili jste nový dům, rekonstruovali byt anebo máte hezky zařízenou zahradu a rádi byste se ostatním čtenářům pochlubili a inspirovali je?

Napište nám do redakce na adresu bydleni@novinky.cz, připojte pár průvodních vět a několik snímků vašeho díla.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků