Nevšední interiér nese podle titulu Inhabitat název House of trash neboli v překladu Dům z odpadků. Jde o expozici, která má sloužit jako příklad pro všechny, kteří o výrobě nábytku z nepotřebných věcí uvažují, nebo ty, kteří už jsou jeho tvůrci nebo obdivovatelé.

Hala působí hodně luxusním a honosným dojmem.

Hala působí hodně luxusním a honosným dojmem.

FOTO: Profimedia.cz

Za vznikem tohoto pozoruhodného interiéru stojí tchajpejská inženýrská firma Miniwitz a rovněž firma Pentatonic, která produkty navrhla. Kuriózní nábytková sestava je k vidění v italském Miláně v oblasti s názvem Foro Bonaparte.

Jídelna umožní přijetí většího počtu hostů.

Jídelna umožní přijetí většího počtu hostů.

FOTO: Profimedia.cz

Naprosto vše v milánském apartmánu je vytvořeno z odpadu, od nádob na potraviny přes šálky na kávu až po nábytek. Součástí expozice je i výzdoba stěn graffiti, které často k prostředí plnému odpadků patří.

Postel má hodně netradiční čelo, které působí trochu industriálně.

Postel má hodně netradiční čelo, které působí trochu industriálně.

FOTO: Profimedia.cz

Prostor má sloužit i jako místo pro jednání společností, které mají ekologické plány a záměry. Měl by se tak stát inspirujícím prostředím, které bude pomáhat i dalším společnostem lépe smýšlet o možnostech ekologického přístupu a recyklace.

Světlá kuchyň je zařízena minimalisticky a nadčasově.

Světlá kuchyň je zařízena minimalisticky a nadčasově.

FOTO: Profimedia.cz

Milovníci recyklovaných kousků se mohou inspirovat i vítěznými kousky ze soutěže Recy věci, která oceňuje mnoho tuzemských tvůrců nábytku z nepotřebných materiálů. [celá zpráva]