V Addamsovic domě byla oživlá ruka Věc věrným rodinným přítelem i pomocníkem a usnadňovala rodinný život. Podle hostů, kteří vstupovali do domu, ale šlo o strašidelný objekt, který vzbuzoval obavy a hrůzu, ostatně jako celá rodina.

Ani designovým kouskům ve tvaru rukou nelze upřít, že nahánějí trochu hrůzu.

Knihovny a police dekorujte svíčkami a soškami ve tvaru rukou.

Knihovny a police dekorujte svíčkami a soškami ve tvaru rukou.

FOTO: Lime Lace, Audenza

Tyto kousky zpestří předně osobní pracovny a pánské salóny. Vyniknou na policích a knihovnách nebo jako součást dekorací na konzolových a odkládacích či konferenčních stolcích.

Kousky s motivem rukou patří do umělecky zařízených interiérů.

Kousky s motivem rukou patří do umělecky zařízených interiérů.

FOTO: DaWanda, Aixo

Sošky rukou se mohou stát praktickou dekorací rovněž dámských toaletních stolků. Poslouží jako objekt pro umístění prstýnků, pro zavěšení náhrdelníků a jiných šperků.

Ruce dodají interiéru na stylovosti.

Ruce dodají interiéru na stylovosti.

FOTO: Persora

Kousky s motivy rukou dodají interiéru osobního ducha a promění interiér v magické místo. Nebojte se jich proto užít v prostoru hned několik. Takový pokoj pak bude působit kouzelným dojmem a hosté na něj jen tak nezapomenou.

lampa, kterou objímají ruce může působit trochu strašidelně.

Lampa, kterou objímají ruce může působit trochu strašidelně.

FOTO: Koket

Tyto kousky mají vždy lehce surrealistický vzhled. Vypadají totiž jako fantazijní a snové objekty, které k tomuto uměleckému stylu bezesporu patří. Perfektně tak budou vypadat v kombinaci s objekty ve tvaru úst, třeba se slavnou pohovkou ve tvaru rtů, nebo spolu s roztékajícími se hodinami navrženými podle díla Salvadora Dalího.

Čaj o páté servírujte se stylovými kousky s dekorativními ručičkami.

Čaj o páté servírujte stylově.

FOTO: Maid In China, Etsy

Ti, kdo chtějí dodat interiéru na zajímavosti a baví je strašidelné objekty, které nejsou běžně k vidění, se mohou nechat inspirovat sedačkami vzniklými z nepotřebných rakví, které měly výrobní chybu. [celá zpráva]