Vycházíme ze zájmů dítěte, které se samozřejmě mohou měnit jako aprílové počasí. Proto se vyplatí vybírat nadčasové nebo snadno nahraditelné věci. Případně ty, které si rádi přivlastní rodiče a umístí do své ložnice, do pracovny, nebo je s láskou předají někomu dalšímu.

Bazén se hodí. V bazénku s malými balónky je pro děti skvělá zábava a nemusíme kvůli ní chodit do dětského koutku. Stačí zvolit správnou velikost podle počtu dětí. Bazénky jsou pratelné na 40 °C. Cena od 2999 Kč.

Bazén se hodí. V bazénku s malými balónky je pro děti skvělá zábava a nemusíme kvůli ní chodit do dětského koutku. Stačí zvolit správnou velikost podle počtu dětí. Bazénky jsou pratelné na 40 °C. Cena od 2999 Kč.

Abych se nebál. S nástěnnou lampou Rabbit při usínání není smutno. Zajíček-stínítko se nasadí na dřevěnou kostku, na které je umístěna malá lampička.

Abych se nebál. S nástěnnou lampou Rabbit při usínání není smutno. Zajíček-stínítko se nasadí na dřevěnou kostku, na které je umístěna malá lampička.

FOTO: Favi

Podporuji fantazii. Tvary a zářezy kartonových kusů puzzle Puro nabízejí spoustu možností, jaké objekty z nich vyskládat – několikapatrový dům, mlýn, robota, auto, nebo něco úplně nového? Představivosti se meze nekladou! Cena 779 Kč.

Podporuji fantazii. Tvary a zářezy kartonových kusů puzzle Puro nabízejí spoustu možností, jaké objekty z nich vyskládat – několikapatrový dům, mlýn, robota, auto, nebo něco úplně nového? Představivosti se meze nekladou! Cena 779 Kč.

Když chci klid. Veselé motivy na interiérové rolete oživí pokoj před spaním i za přímého slunce. Tlumí světlo i hluk.

Když chci klid. Veselé motivy na interiérové roletě oživí pokoj před spaním i za přímého slunce. Tlumí světlo i hluk.

FOTO: Climax