Vtipným servírováním rozhodně rozproudíte společenskou atmosféru a v hostech probudíte kreativního ducha. Drinky můžete servírovat třeba ve stříkačkách nebo ve starých lékařských nádobách, jejichž použití v interiérovém designu je v posledních letech hodně trendy.

Silvestrovké hrátky zpestří servírování v lékařském stylu.

Silvestrovké hrátky zpestří servírování v lékařském stylu.

FOTO: Yellow Octopus, Lime Lace

Ti, kteří budou silvestr trávit v teplých krajích nebo v krytém bazénu, mohou zase zkusit servírovat pití přímo na vodě. Díky šikovně navrženým sklenicím nebo odkládací nafukovací labuti se hosté nebudou muset obávat, že by se jim pití vylilo.

Při podávání drinků v bazénu oceníte akrylové sklenice, které mají ve spodní části trn sloužící jako kýl. Díky němu udrží na hladině stabilitu a nepřevrhnou se. Alternatibou jsou pak nafukovací zvířata coby stylový bar.

Při podávání drinků v bazénu oceníte akrylové sklenice, které mají ve spodní části trn sloužící jako kýl. Díky němu udrží na hladině stabilitu a nepřevrhnou se. Alternativou jsou pak nafukovací zvířata coby nevšední bar.

FOTO: Yellow Octopus

Pokud čekáte hodně hostů a nebaví vás neustále odbíhat do kuchyně pro další drinky, vybavte se textilními zásobníky, které jsou na první pohled jasně inspirované zásobníky na náboje.

Na první pohled mohou hosté z hostitele dostat strach. Bude mít opravdu nabito.

Na první pohled mohou hosté z hostitele dostat strach. Bude mít opravdu nabito.

FOTO: Monsterzeug, Drinkstuff

Ti, kteří ocení decentnější podávání drinků, mohou zkusit zapojit nevšední tvořítka na led. Ty mohou ve sklenici vyvolat dokonce dojem, že servírujete neuvěřitelně oddělený míchaný drink. Zajímavým tipem je i servírování do panáků z ledu, ke kterým vám také pomohou speciální tvořítka.

Speciálně tvarovaný led dovede z obyčejného drinku vykouzlit nevšední kuriozitu.

Speciálně tvarovaný led dovede z obyčejného drinku vykouzlit nevšední kuriozitu.

FOTO: Yellow Octopus

Fandové bláznivých kousků se mohou inspirovat podáváním pití ze stříkací pistole, která ale oproti řadě dětských pistolek na hraní perfektně těsní a umožňuje jemnější tok drinku.

Na popůlnoční zábavě možná využijete trochu pokleslejší kousky určené k servírování drinků ve tvaru pistolí nebo záchodových mís.

Na popůlnoční zábavě možná využijete trochu pokleslejší kousky určené k servírování drinků ve tvaru pistolí nebo záchodových mís.

FOTO: Yellow Octopus

O silvestrovském veselí se nemusíte bát lehce kýčovitých kreací, ty k oslavám tohoto typu prostě patří. Jako hostitel se za ně rozhodně nemusíte stydět. Pokud nechcete jen oslnit hosty, ale chcete si i ušetřit práci s úklidem, volte jednorázové nádobí na párty, které vám prožívání začátku Nového roku hodně zpříjemní.[celá zpráva]