Lednice s názvem Ooino má vlastní dobíjecí stanici, která kopíruje její tvar. Mimo dům pak funguje díky baterii. Lednička je podle serveru Homecrux dodávána s popruhem přes rameno pro snadnější přenášení.

Dřevěný kryt lednice je vybaven malým displejem, který obsahuje i tlačítko na regulaci teploty, sterilizaci nebo rychlé chlazení.

Když chcete vzít lednici na piknik, je třeba ji vyjmout z dobíjecí stanice.

Když chcete vzít lednici na piknik, je třeba ji vyjmout z dobíjecí stanice.

FOTO: Profimedia.cz

Průmyslový designér Jae Young Kim doufá, že se jeho nápad ujme. Jeho cílem bylo vytvořit futuristický domácí spotřebič s moderním designem, který zlepšuje uživatelský komfort. Podoba lednice je inspirována jednoduchými a prostými tvary severského nábytku.

Vnitřek lednice je členěn na několik praktických přihrádek.

Vnitřek lednice je členěn na několik praktických přihrádek.

FOTO: Profimedia.cz

Chladnička je k dispozici v různých barevných provedeních, která vyhovují uživatelským preferencím nebo ladění různých interiérů. Nabízí se v růžové, červené, bílé, hnědé a modré barvě.

PO stranách lednice se dá umístit popruh pro přenášení.

Po stranách se dá uchytit popruh pro snadnější přenášení.

FOTO: Profimedia.cz

Dalším zajímavým kouskem z poslední doby je i podzemní lednice s názvem Groundfridge, která v sobě spojuje funkci klasického sklepa a běžné chladničky. [celá zpráva]

Nápaditým spotřebičem je také lednice zabudovaná přímo do multifunkčního konferenčního stolku s názvem Sobro. [celá zpráva]