Některé přístroje dokonce informují o svém optimálním nastavení, mají integrované osvětlení. S takovými pomocníky jde práce od ruky snáze a také bezpečněji. Vybírejte podle potřeby!

Ráčnové očkoploché klíče využijeme ve špatně dostupných místech, u automobilových alternátorů či startérů. Na jedné straně mají klasický stranový klíč, na straně druhé očkový klíč s dvanáctihranným profilem, vybavený ráčnou s jemným dělením 72 zubů.

Ráčnové očkoploché klíče využijeme ve špatně dostupných místech, u automobilových alternátorů či startérů. Na jedné straně mají klasický stranový klíč, na straně druhé očkový klíč s dvanáctihranným profilem, vybavený ráčnou s jemným dělením 72 zubů.

FOTO: Mountfield (3x)

Drážkovací fréza dokáže do betonu, zdi s obkladem nebo podlah vytvořit drážky pro vedení kabelů či potrubí.

Drážkovací fréza dokáže do betonu, zdi s obkladem nebo podlah vytvořit drážky pro vedení kabelů či potrubí.

FOTO: Alza (2x)

Stříkací pistole s příkonem 1200 W, objem dávkování 500 ml/ min., rychlost nanášení 3 m2/min., nádoba na barvu 1 l. V balení 2x nádoba na barvu, 3x tryska, 1x čisticí kartáč, 1x filtr na barvu. Cena 4690 Kč.

Stříkací pistole s příkonem 1200 W, objem dávkování 500 ml/ min., rychlost nanášení 3 m2/min., nádoba na barvu 1 l. V balení 2x nádoba na barvu, 3x tryska, 1x čisticí kartáč, 1x filtr na barvu. Cena 4690 Kč.

Úhlová bruska Patriot pomáhá na stavbě i v domácnosti. Zadní madlo a přední rukojeť, kterou lze namontovat do tří poloh, umožňují pevný úchop. Bruska má bezpečnostní pojistku spínače a aretaci hřídele pro manipulaci s kotoučem.

Úhlová bruska Patriot pomáhá na stavbě i v domácnosti. Zadní madlo a přední rukojeť, kterou lze namontovat do tří poloh, umožňují pevný úchop. Bruska má bezpečnostní pojistku spínače a aretaci hřídele pro manipulaci s kotoučem.

Akumulátorovou vrtačku pohánějí výkonné Li-ion baterie. Má indikátor stavu baterie, levý a pravý chod, dvě rychlosti otáčení. Nabízí možnost nastavení utahovacího momentu ve 14 stupních a v poloze pro vrtání.

Akumulátorovou vrtačku pohánějí výkonné Li-ion baterie. Má indikátor stavu baterie, levý a pravý chod, dvě rychlosti otáčení. Nabízí možnost nastavení utahovacího momentu ve 14 stupních a v poloze pro vrtání.

Vrtací a sekací kladivo Extol Craft 401232 pro vrtání do betonu a zdiva, pro lehké a středně těžké sekání do zdiva a betonu a k osekávání obkladů či omítek. Příkon 1050 W s otáčkami 900/min., příklepy 4000/min., síla úderu 5 J. Cena 2390 Kč.

Vrtací a sekací kladivo Extol Craft 401232 pro vrtání do betonu a zdiva, pro lehké a středně těžké sekání do zdiva a betonu a k osekávání obkladů či omítek. Příkon 1050 W s otáčkami 900/min., příklepy 4000/min., síla úderu 5 J. Cena 2390 Kč.

FOTO: Kasa (2x)

Při práci chráníme minimálně zrak (brýle za 199 Kč) a sluch (sluchátka s možností doplnění chránicího štítu za 515 Kč).

Při práci chráníme minimálně zrak (brýle za 199 Kč) a sluch (sluchátka s možností doplnění chránicího štítu za 515 Kč).

FOTO: Husqvarna

Sada nářadí Extol Craft 6595 v lady designu je balená v praktickém pouzdře, které se vejde i do dámské kabelky. Obsahuje 23 kusů nejpoužívanějšího nářadí. Cena od 319 Kč.

Sada nářadí Extol Craft 6595 v lady designu je balená v praktickém pouzdře, které se vejde i do dámské kabelky. Obsahuje 23 kusů nejpoužívanějšího nářadí. Cena od 319 Kč.