Originální stavba, která se nachází na vlastním malém pozemku o velikosti zhruba 45 m², je ze všech stran obklopena venkovskou silnicí. Jde tak vlastně o jakýsi dopravní ostrov s prostorem pro bydlení. I samotné parkování poblíž domu je problém.

Podle informací realitní kanceláře Killens jde o stavbu z 18. století, která uživatelům nabídne v přízemí kuchyň spojenou s obývací místností a toaletu se sprchovým koutem. V patře je pak umístěna ložnice s trámovým stropem.

Domek je malebou stavbou, která bezesporu má své kouzlo.

Domek je malebnou stavbou, která bezesporu má své kouzlo.

FOTO: Profimedia.cz

Realitní kancelář na svých stránkách uvádí, že se v domě s doškovou střechou dříve vybíralo mýtné, k čemuž se stavba perfektně hodila. Dnes dům slouží jako obytný objekt. Má i elektrické vytápění a je napojen na vodu.

Jde o prostor, který se hodí pro někoho, kdo rád žije v opravdu minimalistickém stylu. Interiéru dominují přírodní barvy a skromné zařízení.

Interiér je zařízen nekomplikovaně a prostě.

Interiér je zařízen nekomplikovaně a prostě.

FOTO: Profimedia.cz

Navzdory nevýhodám, které stavba má, je prodejní cena celkem vysoká. Majitelé čekají, že se najde fanda, který venkovský charakter ocení a umístění mu nebude vadit. Dům, který je dle jejich slov raritou, nabízejí v přepočtu za víc jak 3,4 miliónu korun.

FOTO: Profimedia.cz