Zahrada, lodžie i malý balkón ožijí v záplavě květin a prostor se zaplní rozmanitým nábytkem: stolky, křesílka, polohovatelná lehátka, slunečníky, závěsné houpačky, přenosná svítidla a dekorace jsou dočasným obývacím pokojem na čerstvém vzduchu.

Houpací křeslo využijeme v létě na zahradě, na podzim ho přestěhujeme do interiéru. Látka je z kvalitní bavlny, netvoří žmolky, je odolná, netrhá se. Díky otočnému čepu si můžeme užít kromě houpání i „kolotoč“. Cena podle typu provedení od 2000 Kč.

Houpací křeslo využijeme v létě na zahradě, na podzim ho přestěhujeme do interiéru. Látka je z kvalitní bavlny, netvoří žmolky, je odolná, netrhá se. Díky otočnému čepu si můžeme užít kromě houpání i „kolotoč“. Cena podle typu provedení od 2000 Kč

FOTO: Bonami

Na dlouhé chvíle. Mobilní a velmi pohodlné zahradní lehátko má nadčasový design a je ergonomicky dokonalé. Materiál ušlechtilá ocel, odolnost vůči povětrnostním vlivům, snadná údržba.

Na dlouhé chvíle. Mobilní a velmi pohodlné zahradní lehátko má nadčasový design a je ergonomicky dokonalé. Materiál ušlechtilá ocel, odolnost vůči povětrnostním vlivům, snadná údržba.

FOTO: Donate (2x)

Pro chvíle soukromí. Altán z proutěného umělého vlákna poskytne stín a pohodlí i většímu počtu hostů. Na údržbu stačí mýdlová voda, odolává venkovním vlivům i UV záření. Vhodné na grilovací party.

Pro chvíle soukromí. Altán z proutěného umělého vlákna poskytne stín a pohodlí i většímu počtu hostů. Na údržbu stačí mýdlová voda, odolává venkovním vlivům i UV záření. Vhodné na grilovací party.

Pohovka do minuty. Petrina je kulatá pohovka, kterou lze mrknutím oka složit ze dvou samostatných částí. Materiál umělý ratan na hliníkové kostře, šířka 151 cm, cena 15 745 Kč.

Pohovka do minuty. Petrina je kulatá pohovka, kterou lze mrknutím oka složit ze dvou samostatných částí. Materiál umělý ratan na hliníkové kostře, šířka 151 cm, cena 15 745 Kč.

Světluška na noc. Zahradní lampy TIPI ve dvou velikostech jsou krásným designovým prvkem. Materiál teak v kombinaci s nerezovou ocelí barvenou na černo.

Světluška na noc. Zahradní lampy TIPI ve dvou velikostech jsou krásným designovým prvkem. Materiál teak v kombinaci s nerezovou ocelí barvenou na černo.

Může se vám hodit na službě Zboží.cz: