Při zařizování pokojíčku se řídíme zásadou: funkčnost a bezpečnost především.

Pokoj rozdělíme na tři zóny: na hraní, na spaní a učení a začneme realizovat nápady.

Vše ladíme podle věku, potřeb a zálib dítěte.

Obrazová tapeta Sheep je něžná, vtipná, plná inspirace a holčičkám se líbí. Materiál vlies, tapetu si lze nechat zhotovit na přání podle individuálních rozměrů. Do kolekce je stylizované i stropní svítidlo a nástěnné hodiny. Design Babeta Ondrová

Obrazová tapeta Sheep je něžná, vtipná, plná inspirace a holčičkám se líbí. Materiál vlies, tapetu si lze nechat zhotovit na přání podle individuálních rozměrů. Do kolekce je stylizované i stropní svítidlo a nástěnné hodiny. Design Babeta Ondrová

FOTO: WWW.LAVMI.CZ

Při hraní děti milují kolem sebe prostor a vše rozloží na zem. A tak pořídíme koberce, nejlépe s designem, který rozvíjí jejich fantazii a je součástí hry. Na údržbu i teplo jsou vhodné bavlněné koberce: jemné na dotyk, měkoučké, lze je vyprat v pračce.

Při hraní děti milují kolem sebe prostor a vše rozloží na zem. A tak pořídíme koberce, nejlépe s designem, který rozvíjí jejich fantazii a je součástí hry. Na údržbu i teplo jsou vhodné bavlněné koberce: jemné na dotyk, měkoučké, lze je vyprat v pračce.

FOTO: WWW.VIABEL.CZ (2x)

Na snění i odpočinek. Pohodlný sedací pytel SOFA děti milují. Lze ho tvarovat, snadno se přenáší, je antialergenní, prodává se v rozmanitých barvách. Cena od 4899 Kč.

Na snění i odpočinek. Pohodlný sedací pytel SOFA děti milují. Lze ho tvarovat, snadno se přenáší, je antialergenní, prodává se v rozmanitých barvách. Cena od 4899 Kč

FOTO: WWW.TULI.CZ

Zhruba od tří let dítě do vybavování klidně zapojíme, obvykle nás překvapí svou fantazií. Je moc důležité, aby se mu v jeho království líbilo. Stává se, že si oblíbí úplně jiné věci, než které bychom zvolili my.

Válendo grando. Děti nevydrží dlouho sedět, potřebují se hýbat, pošťuchovat a povalovat se. Určitě budou spokojené s měkkým sedákem Bool. Připomíná přerostlý tenisák, prodává se v několika barvách, má prací potah, tři různé velikosti. Cena od 3960 Kč

Válendo grando. Děti nevydrží dlouho sedět, potřebují se hýbat, pošťuchovat a povalovat se. Určitě budou spokojené s měkkým sedákem Bool. Připomíná přerostlý tenisák, prodává se v několika barvách, má prací potah, tři různé velikosti. Cena od 3960 Kč

Kabel dělá parádu. Elektrické kabely nemusíme schovávat za skříň, teď zdobí interiér. Jsou barevné, mají šňůry jako od žehliček našich babiček a jsou krásným doplňkem ve stylu retro. Prodávají se v délce 1 metr, ale na přání mohou mít i jiný rozměr.

Kabel dělá parádu. Elektrické kabely nemusíme schovávat za skříň, teď zdobí interiér. Jsou barevné, mají šňůry jako od žehliček našich babiček a jsou krásným doplňkem ve stylu retro. Prodávají se v délce jeden metr, ale na přání mohou mít i jiný rozměr.

Vkus, nadčasovost, kvalita a originalita tkví hlavně v doplňcích. Kdo hledá, najde zajímavé návrháře, kteří nabízejí krásné kousky, které jsou na hony vzdálené kýčům. Pozor vždy dáváme na ostré hrany a rohy nábytku, volíme pouze kvalitní zpracování.

Recyklovaná židle s obrázkem. Stará školní židle může ožít příběhem. Dobrý nápad a štětec v ruce vykouzlí vtipný a veselý kus nábytku do dětského pokoje. Každý kus je originál, autorka na přání vytvoří i doplňky (věšáky, obrázky, vzkazníky, tabule).

Recyklovaná židle s obrázkem. Stará školní židle může ožít příběhem. Dobrý nápad a štětec v ruce vykouzlí vtipný a veselý kus nábytku do dětského pokoje. Každý kus je originál, autorka na přání vytvoří i doplňky (věšáky, obrázky, vzkazníky, tabule).

FOTO: WWW.FLER.CZ

Má křídla, ale neuletí. Svítidlo je jednoduché a vtipné. Navrhli ho v Dánsku (Nordlux) a ocení ho ti, kteří si nepotrpí na okázalost, ale je pro ně prioritou funkce ladící se vzhledem.

Má křídla, ale neuletí. Svítidlo je jednoduché a vtipné. Navrhli ho v Dánsku (Nordlux) a ocení ho ti, kteří si nepotrpí na okázalost, ale je pro ně prioritou funkce ladící se vzhledem.

FOTO: WWW.HELIOS.CZ