Kdy jindy se snese trocha toho nevkusu, než právě na Silvestra. Proměnit interiér v trochu chaotický prostor plný barev připomínajících papouščí peří jako ze show zpěváka Daniela Nekonečného se právě v tento den vyplatí. Hosté hned uvidí, že upjatost se v tomto prostoru nenosí a užijí si divokou párty.

Oslava se neobejte bez lesku a třpytu. Ten do interiéru vnesou konfety, originální vývrtky i brčka s dekorativními palmičkami.

Oslava se neobejde bez lesku a třpytu. Ten do interiéru vnesou konfety, originální vývrtky i brčka s dekorativními palmičkami.

FOTO: In-Spaces, Ginger Ray, Drinkstuff

Doplňky na tento typ oslavy se vyplatí volit pokud možno jednorázové, takové, které nebudou v interiéru po zbytek roku zabírat místo a kazit dojem z dobře sladěného a vkusného interiéru.

Osvětlení by mělo být co nejzářivější. Vhod přijdou glitry i výšivky.

Osvětlení by mělo být co nejzářivější. Vhod přijdou flitry i výšivky.

FOTO: DaWanda (vpravo)

Vhod přijdou třpytivé konfety a lampiony v metalických barvách, které můžete mezi sebou kombinovat.

Vsaďte hlavně na barvy, které symbolizují energii. Hodí se červená, oranžová a předně optimistická žlutá. Ta by měla hostům zvednout náladu.

Palmičky v drinku připomenou ohňostroj

Alkoholické i nealkoholické drinky zdobte brčky s papírovým dekorativním exotickým ovocem a různobarevnými palmičkami, které připomínají ohňostroj. Zakomponujte i prskavky, svíčky a dortové fontány.

Inspirujte se exotickým ovocem i motivy oblíbeného koření.

Inspirujte se exotickým ovocem i motivy oblíbeného koření

FOTO: The Oak Room, Novinky.cz

Vhod přijdou třeba havajské věnce z živých i umělých květin, mexické slamáky, benátské masky, barvy na tělo aj. Uplatníte i bohatě vyšívané ubrusy, ubrousky s různými motivy, klasické balonky i girlandy.

Na párty servírujte exotičtější ovoce, které poslouží i jako dekorace. Interiér dekorujte i skládanými lampiony připomínajícími japonské umění z papíru.

Na párty servírujte exotičtější ovoce, které poslouží i jako dekorace. Interiér ozdobte skládanými lampiony připomínajícími japonské umění z papíru.

FOTO: Novinky.cz, Candle & Cake

Na silvestrovskou párty se hodí i vzory srsti exotických šelem, které jsou často k vidění hlavně v méně vkusných interiérech. Na silvestrovské párty ale do prostoru vnesou žádoucího ducha nespoutanosti. Šátky s těmito vzory můžete využít jako přehozy přes židle nebo sedačky.

Židle zpestřete látkami v zebřím, leopardím nebo tygřím vzoru.

Židle zpestřete látkami v zebřím, leopardím nebo tygřím vzoru.

FOTO: Novinky

Při zařizování interiéru na silvestrovskou párty se výjimečně řiďte heslem „Více je lépe” a nebojte se popustit uzdu fantazii. To se vám překvapivě nejlépe povede v jinak střídmě zařízeném interiéru, ve kterém zvolené dekorace upoutají nejvíc pozornosti.