Pár tipů, které nejsou pouze samoúčelnou romantickou drobností, ale mohou vaši partnerku těšit trvale, vám přinášíme v přehledu.

Valentýnský den můžete zahájit už při romantické snídani, k níž si uvaříte vodu na čaj v krásné červené konvici Braun WK 300. S její pomocí nebudete muset na svůj oblíbený ranní šálek ani příliš dlouho čekat.

Valentýnský den můžete zahájit už při romantické snídani, k níž si uvaříte vodu na čaj v červené konvici Braun WK 300. S její pomocí nebudete muset na svůj oblíbený ranní šálek ani příliš dlouho čekat. Je totiž nejen tichá, ale především výkonná (příkon 2200 W). Díky systému Rapid Boil uvaří 200 ml vody za 45 sekund. Svou konstrukcí umožňuje snadné ovládání jak pro praváky, tak pro leváky. Maloobchodní cena činí 1290 Kč.

FOTO: Braun

Máte oba rádi dobrou kávu? Zkuste na Valentýna překvapit svou polovičku šálkem dobrého espressa z kávovaru DeLonghi Icona ECO 310.R. Jeho vášnivě rudý design ve vysokém lesku slibuje nejeden smyslný zážitek s kávou.

Máte oba rádi dobrou kávu? Zkuste na Valentýna překvapit svou polovičku šálkem dobrého espressa z kávovaru DeLonghi Icona ECO 310.R. Jeho vášnivě rudý design ve vysokém lesku slibuje nejeden smyslný zážitek s kávou. Přístroj je vybaven novými filtry 2 v 1 pro ideální cremu, jež lze použít pro mletou kávu (jeden či dva šálky) i pro E.S.E. pody (jednoduchá příprava espressa pomocí předem připravených porcí kávy). Nechybí speciální cappuccino tryska. Cena přístroje je 5490 Kč.

FOTO: DeLonghi

Ať již ke snídani popíjíte čaj nebo kávu, určitě nezapomeňte také na něco k zakousnutí. Například křupavý toust připravený v novém celokovovém toustovači Kenwood kMix Boutique v barvě Magenta se dvěma sloty a nástavcem na rozpékání pečiva.

Ať již ke snídani popíjíte čaj nebo kávu, určitě nezapomeňte také na něco k zakousnutí. Například na křupavý toust připravený v novém celokovovém toustovači Kenwood kMix Boutique v barvě Magenta se dvěma sloty a nástavcem na rozpékání pečiva. Přístroj má několik stupňů nastavení pro opékání, rozmrazování a funkci Peek and View umožňující kontrolu každého plátku zdvihnutím bez přerušení jeho opékání. Doporučená cena toustovače je 1790 Kč.

FOTO: Kenwood

Jednou z věcí, které každá žena určitě ocení, je jakákoli pomoc s domácími pracemi.

Jednou z věcí, které každá žena určitě ocení, je jakákoli pomoc s domácími pracemi. Pokud nemáte doma myčku na nádobí a dosud tomu bránil jen nedostatek místa pro další samostatně stojící nebo vestavný spotřebič, zkuste partnerku překvapit stolní myčkou Electrolux ESF2300OH, která se vejde i do té nejmenší kuchyně. Na svou velikost (šxvxh - 54,5x44,7x51,5 cm) překvapí kapacitou až pro 6 sad. Má energetickou účinnost A a stejně tak i účinnost mytí. Cena malé, valentýnsky stylově červené myčky je cca 8500 Kč.

FOTO: Electrolux

V chladných únorových dnech se lze zahřát i myšlenkami na blížící se jaro a teplé léto. Pro příjemné dny v přírodě, nebo pro grilovačku na balkóně či na terase je ideálním společníkem přenosný bezkouřový gril na dřevěné uhlí Lotusgrill s rozměry 35x24 cm.

V chladných únorových dnech se lze zahřát i myšlenkami na blížící se jaro a teplé léto. Pro společné výlety do přírody, nebo pro grilovačku na balkóně či na terase je ideálním společníkem přenosný bezkouřový gril na dřevěné uhlí Lotusgrill s rozměry 35x24 cm. Je vybaven ventilátorem, který pohání čtveřice tužkových baterií, má zapínání a vypínání s plynulou regulací teploty a vnější mísu vyrobenou z práškově lakované oceli. Rošt i mísu lze umýt v myčce a 150 g uhlí v něm vydrží hořet 60 až 90 minut. Gril se vyrábí s mísou v mnoha barvách, mezi nimiž nechybí ani valentýnská červená. Prodává se za částky od 4398 Kč.

FOTO: Bauhaus

Mnoho žen rádo uvítá nějakého pomocníka pro své zkrášlení. Pokud vás nebaví společné ranní vstávání doprovázené jekotem partnerčina fénu, zkuste jí nabídnout výkonnou a přitom tichou variantu v podobě modelu Valera Swiss Silent 9500 Ionic s Rotocordem.

Mnoho žen rádo uvítá nějakého pomocníka pro své zkrášlení. Pokud vás nebaví společné ranní vstávání doprovázené jekotem partnerčina fénu, zkuste jí nabídnout výkonnou a přitom tichou variantu v podobě modelu Valera Swiss Silent 9500 Ionic s Rotocordem. Má šest kombinací proudu vzduchu a teploty, tlačítko studeného vzduchu, dvě profesionální ultra tenké koncovky, které zůstávají studené i během vysoušení a výměnný filtr. Praktickým prvkem je Rotocord, který zabraňuje zamotávání přívodního kabelu. Přístroj pracuje s příkonem 2000 W a váží 0,56 kg. Jeho cena je 2499 Kč.

FOTO: Valera

Jste spolu teprve krátce a plánujete si spolu šťastnou budoucnost, Možná je čas na dárek vpravdě symbolický. Nové hodiny, které budou odpočítávat společně trávený čas.

Jste spolu teprve krátce a plánujete si šťastnou budoucnost? Možná je čas na dárek vpravdě symbolický. Nové hodiny, které budou odpočítávat společně trávený čas. Pokud jste milovníky netradičního stylu, můžete místo běžných modelů vybrat zajímavou verzi tradičního typu hodin v moderním pojetí. Designéři z českého studia Kartoons navrhli klasické kukačkové hodiny z papírové lepenky. Mají vše, co mají mít - kukačku, domeček, kyvadlo i šišky. Rozměry: 60,5 x 34 cm. Cena: 750 Kč.

FOTO: Popout.cz

Pokud váš svátek svatého Valentýna byl poněkud hektický, možná tím nejpříjemnějším překvapením, které své znavené polovičce můžete na večer připravit, je masážní vanička nohou v jemných pastelových barvách Hyundai FM 605.

Pokud byl váš svátek svatého Valentýna poněkud hektický, možná tím nejpříjemnějším překvapením, které své znavené polovičce můžete na večer připravit, je masážní vanička nohou v jemných pastelových barvách Hyundai FM 605. Zlepší prokrvení pokožky a krevní oběh chodidel. Vanička ošetří nohy pomocí bublinkové masáže, teplé lázně, infra zářením nebo pomocí vibrační masáže. Je vybavena 14 vzduchovými tryskami a topným tělesem pro udržování teploty vody. V místě šlapek má zabudované masážní válečky a výstupky pro masírování 200 bodů. Prodává se za částky okolo 599 Kč.

FOTO: kasa.cz

Než půjdete spát, zkuste navodit příjemnou romantickou atmosféru zajímavým osvětlením. Pokud z jakéhokoli důvodu odmítáte svíčky, můžete svou polovičku na nočním stolku překvapit nenápadnou ale roztomilou skleněnou lampičkou Mr. Flame.

Než půjdete spát, zkuste navodit příjemnou romantickou atmosféru zajímavým osvětlením. Pokud z jakéhokoli důvodu odmítáte svíčky, můžete svou polovičku na nočním stolku překvapit nenápadnou, ale roztomilou skleněnou lampičkou Mr. Flame (Pan Plamínek) českých designérů z Dechem Studia, jež na první pohled připomíná malý magický plamínek. Její cena je 9600 Kč.

FOTO: Debut Galery

Vyhřívací polštářek Concept PV 2010se zdá být přímo předurčený k tomu, aby si jej partneři věnovali na Valentýna. Nejenomže vypadá náležitě „zamilovaně“, ale navíc je spolehlivým prostředkem, jak si v chladných dnech anebo ulevit od občasné bolesti.

Vyhřívací polštářek Concept PV 2010 se zdá být přímo předurčený k tomu, aby si jej partneři věnovali na Valentýna. Nejenom že vypadá náležitě „zamilovaně“, ale navíc je spolehlivým prostředkem, jak si vyhřát pelíšek v chladných dnech anebo ulevit od občasné bolesti. Stačí jej zapnout a přiložit například na bolavé svaly nohou, rukou, zad apod. U polštářku, který je po odpojení kabelu a ovládání samostatně pratelný, lze nastavit intenzitu vyhřívání. Má také funkci samostatného vypnutí po 90 minutách, doporučená cena činí 999 Kč.

FOTO: Concept