A vykouzlit podzim u nás doma lze nejlépe pomocí dekorací a bytových doplňků: svícnů, keramiky, bytových textilií (polštářů, kusových koberců), ale i tapet či výmalby.

Keramická dekorace Dýně na svíčku. Tři druhy velikosti, cena 49 Kč, 79 Kč a 89 Kč.

Keramická dekorace Dýně na svíčku. Tři druhy velikosti, cena 49 Kč, 79 Kč a 89 Kč.

FOTO: KIKA

Svícen na čajové svíčky, kus za 79 Kč. Ručně foukané sklo, svícen vytvarovaný od zkušeného skláře, velikost 9 cm, tři podzimní teplé odstíny barev.

Svícen na čajové svíčky, kus za 79 Kč. Ručně foukané sklo, svícen vytvarovaný od zkušeného skláře, velikost 9 cm, tři podzimní teplé odstíny barev.

FOTO: IKEA

Dekorační porcelánová miska ve tvaru listu. Barva oranžová, červená a zelená. Větší miska velikost 27,8x26,5 cm za 129 Kč, velikost 18x17 cm za 59 Kč.

Dekorační porcelánová miska ve tvaru listu. Barva oranžová, červená a zelená. Větší miska velikost 27,8x26,5 cm za 129 Kč, velikost 18x17 cm za 59 Kč.

FOTO: KIKA

V retro stylu je ručně tkaný koberec Hippie, který je upředen ze 100% novozélandské vlny. Jemné vlněné vlákno oceníme na koberci v rozměrech 140x200 cm, 170x240 cm nebo 200x300 cm.

V retro stylu je ručně tkaný koberec Hippie, který je upředen ze 100% novozélandské vlny. Jemné vlněné vlákno oceníme na koberci v rozměrech 140x200 cm, 170x240 cm nebo 200x300 cm.

FOTO: VOIVO

Polštář na sedačku či křeslo v příjemném zelenkavém odstínu. Velikost 50x50 cm, potah bavlna, výplň 100% PES, praní na 30 °C. Cena 489 Kč

Polštář na sedačku či křeslo v příjemném zelenkavém odstínu. Velikost 50x50 cm, potah bavlna, výplň 100% PES, praní na 30 °C. Cena 489 Kč

FOTO: KIKA


Vítanou novinkou jsou barvy již předem namíchané do žádaných odstínů. Řada Primalex Fortissimo Color patří k omyvatelným, kryvým, paropropustným a sametově matným nátěrům. Podzimní tóny najdeme v zemitě hnědém odstínu Reggae a žlutém Pop.

Vítanou novinkou jsou barvy již předem namíchané do žádaných odstínů. Řada Primalex Fortissimo Color patří k omyvatelným, kryvým, paropropustným a sametově matným nátěrům. Podzimní tóny najdeme v zemitě hnědém odstínu Reggae a žlutém Pop.

FOTO: Primalex

V připravených odstínech lze koupit i světle okrovou, vhodnou třeba do kuchyně. Tato barva mj. podporuje chuť k jídlu. Vodou ředitelnou barvu lze použít i na cementovláknité výrobky, papír, tapety, sádrokarton.

V připravených odstínech lze koupit i světle okrovou, vhodnou třeba do kuchyně. Tato barva mj. podporuje chuť k jídlu. Vodou ředitelnou barvu lze použít i na cementovláknité výrobky, papír, tapety, sádrokarton.

FOTO: Balakryl Color

Podzim je krásně barevný, příroda dává své plody a pomalu se vše zklidňuje. I my bychom měli zvolnit tempo a užít si podzimní nostalgie dříve než obchodníci začnou připomínat blížící se Vánoce a s ním spojené hektické nákupy. Nenechme se okrást o čas vydlabaných dýní a prvních mlh. Klidně si je užijme…