Budova o devíti patrech má nabídnout kolem 8000 metrů čtverečních moderních kancelářských ploch. Bude součástí areálu o velikosti přesahující 100 000 čtverečních metrů, kde doposud sídlila především společnost Barvy a laky.

Pohled do vstupní haly s recepcí. Za skleněnou příčkou je situován sál restaurace..: Pohled do vstupní haly s recepcí. Za skleněnou příčkou je situován sál restaurace. foto:www.reality.city.cz

CTY Development je součástí skupiny CTY Group, která se kromě developmentu zaměřuje na podnikání v oblasti strojírenství, hutnictví, chemie, polygrafie a farmacie. Její součástí jsou například společnosti Barvy a laky, Teluria, Česká Unigrafie, Merkurtisk, Bohemia Print, Metal Trade Comax, Modřanská potrubní a Sevapharma.

Pohled do velkoprostorové kanceláře v 10. NP odkud je nádherný výhled na panorama Prahy.: Pohled do velkoprostorové kanceláře v 10. NP odkud je nádherný výhled na panorama Prahy foto: www.reality.city.cz

Celková kancelářská plocha činila v Praze na konci června 2,32 miliónu metrů čtverečních. Během první půlky roku přišlo na trh 117 000 čtverečních metrů kanceláří, ve druhém pololetí to má být dalších 171 000. Za celý loňský rok přitom podle poradenské společnosti King Sturge v metropoli přibylo jen 160 000 čtverečních metrů administrativních ploch.