Hlavní obsah

Jak si prodloužit příjemné chvilky u bazénu i ve dnech, které letně nevypadají, to je otázka, kterou si s nadcházejícím podzimem klade hodně majitelů bazénů. Řešením může být pořídit bazénu střechu. Opravdu kvalitní zastřešení dokáže koupání prodloužit až na 7 měsíců v roce.

Prodlužte si venkovní koupání v bazénu

Zatřešení může mít různou podobu. Na trhu jsou i typy bezkolejnicové pro rodinné bazény, které v sobě spojují vysoké užitné i estetické kvality.Vybírat můžete podle výšky a tvaru mezi zastřešením nízkým, obloukovým a podchozím.

Vyšší podchozí varianta je vhodná zvláště pro rodiny s dětmi, které pro vodní hrátky prostor bezpodmínečně potřebují, nízké varianty pak ocení zákazníci, kteří preferují diskrétní vzhled a bazén využívají převážně pro plavání a relaxaci.

Bez námahy a bez úrazu

Všechny tři zmíněné varianty bezkolejnicového zastřešení se skládají z lehkých dílů, které lze jednoduše teleskopicky zasunout jeden pod druhý. Za pěkného počasí pak pomocí koleček lehce odsunete celé krytí za okraj bazénu, takže můžete nerušeně využívat celé okolí bazénu.

Oproti klasickému zastřešení vám nebudou překážet nevzhledné kolejnice, které znamenají nepříjemné starosti s údržbou a čištěním a navíc jsou velkým nebezpečí pro vaše bosé nohy.

"Při výběru střechy pro váš bazén rozhodně dbejte na kvalitu a garance výrobce. Zastřešení by vám totiž mělo sloužit minimálně 15 let," říká Rudolf Pejša z firmy Desjoyaux.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků