Ranč je zařízen sedmi pokoji a devíti koupelnami, případně toaletami. Nechybí prostorný, stylově vybavený obývací pokoj s mohutným kamenným krbem posazeným do rohu mezi velká okna.

Za pozornost stojí i rozlehlá kuchyň s objemným centrálním ostrůvkem a spoustou nerezového nádobí zavěšeného nad ním.

Ranč svému budoucímu majiteli nabídne i bohaté sportovní zázemí. Kromě tělocvičny je to hlavně multifunkční hřiště pro basketbal, tenis a lední hokej.

Ranč je nenápadně ukryt v lesích.

Ranč je nenápadně ukryt v lesích.

FOTO: Profimedia.cz

Kromě hlavní budovy se na pozemku, jenž je z valné části porostlý lesy, ještě nachází budova pro hosty. Je zařízena třemi pokoji doplněnými trojicí koupelen.

Ctitelé hvězdy snímků Top Gun, Jerry Maguire nebo Poslední Samuraj si možná vybaví, že to bylo právě na tomto ranči, jehož interiér si herec údajně sám navrhl, kde s tehdejší manželkou Katie Holmesovou nechali poprvé oficiálně nafotit maličkou dceru Suri pro časopis Vanity Fair, a představili ji tak světu.

Zařízení rozlehlého obývacího pokoje, podobně jako další části interiéru ranče si herec navrhoval sám.

Zařízení rozlehlého obývacího pokoje, podobně jako další části interiéru ranče, si herec navrhoval sám.

FOTO: Profimedia.cz

O pět let později pak Tom Cruise ukázal veřejnosti svůj ranč ještě více, a to když do něj pozval na návštěvu moderátorku Oprah Winfreyovou, již samozřejmě doprovodily i televizní kamery.

Krása ranče a především prostředí, v němž se nachází, tehdy slavné moderátorce doslova vyrazily dech, a tak první věc, kterou těsně po uvítání s Cruisem spontánně vyhrkla, bylo, „že něco tak nádherného ještě v životě neviděla“.

Na pozemku, který k ranči patří, je spousta míst s nádherným výhledem do okolní krajiny.

Na pozemku, který k ranči patří, je spousta míst s nádherným výhledem do okolní krajiny.

FOTO: Profimedia.cz

Po vstupu do domu ji pak dojal botníkem, v němž má každý z členů rodiny i hostů svou přihrádku na bačkory označenou tepanou cedulkou se jménem. Na Oprah také čekala její vlastní polička s bačkorami, jež měla rovněž „podepsané“.

Ranč, jehož vlastníkem je herec od roku 1995, nyní nabízí k prodeji v přepočtu zhruba za 1,5 miliardy korun.