Nového majitele může hřát u srdce vědomí, že na rozdíl od některých jiných domů na sídle v Granite Bay je cena patrná doslova na každém kroku.

Interiéru domu dominuje mramor.

Interiéru domu dominuje mramor.

FOTO: Profimedia.cz

Přirozeným centrem superluxusního domu je velký obývací pokoj se dvěma schodišti, obří fialovou polokruhovou sedací soupravou a motivem oblaků na stropě. K dobru současného majitele, nevadského investora Patricka Willise, je nutné říci, že dům ponechal netknutý ve stavu, v jakém jej v roce 2007 zanechala hercova manželka Nicole.

Přirozeným centrem domu je obrovská obývací hala se dvěma schodišti a výhledem na nekonečný bazén.

Přirozeným centrem domu je obrovská obývací hala se dvěma schodišti a výhledem na nekonečný bazén.

FOTO: Profimedia.cz

Všude jsou naleštěné podlahy z mramoru v jemném nafialovělém odstínu, součástí vybavení je původní nábytek po rodině Murphyových. Patří k němu i vzácný klavír nebo kazetový strop v jednom z obývacích pokojů. Filmovou práci samotného Murphyho připomíná jedna z ložnic, které vévodí motiv Shreka. Herec v sérii o zeleném zlobrovi nadaboval roli oslíka. Aby toho nebylo málo, také jedna ze 14 koupelen je dosud zaplavena krabičkami se zubní pastou s obrázky tohoto kresleného hrdiny.

Komikovu filmovou práci připomíná dětská ložnice plná postaviček ze Shreka.

Komikovu filmovou práci připomíná dětská ložnice plná postaviček ze Shreka.

FOTO: Profimedia.cz

V domě se kromě tradičních prostor nachází pokoj s domácím kinem, rovnou čtyři bary (komik často pořádal charitativní party), garáž pro devět vozů a veliká tělocvična zařízená na profesionální úrovni. Jedna z místností je vyhrazena pro dobové hrací automaty.

Jedna z místností je vyhrazena herním automatům.

Jedna z místností je vyhrazena herním automatům.

FOTO: Profimedia.cz

Rodinné sídlo, jehož celková plocha podlah činí 1173 metrů čtverečních, leží na 2,5akrovém pozemku. Doplňuje ho ještě dům pro hosty o ploše 483 m². Chloubou skvěle udržované zahrady je ovšem nekonečný bazén se dvěma vodopády. Sídlo leží poblíž kalifornského města Sacramento na úbočí pohoří Sierra Nevada nad Folsomským jezerem.

Pokoj s domácím kinem podobně jako další místnosti jsou zařízeny původním nábytkem rodiny Murphyových.

Pokoj s domácím kinem, podobně jako další místnosti, je zařízen původním nábytkem rodiny Murphyových.

FOTO: Profimedia.cz