Hlavní obsah
Dopřejte si pestrou a lahodnou snídani v pohodlí domova. Foto: Profimedia.cz

Dokonalá snídaně za pár korun. Připravte si ji jako v hotelu

Ne nadarmo se říká, že snídaně je základ dne. Perfektní start do nového rána v podobě lahodné snídaně vám může pozitivně ovlivnit celý den. Připravte si takovou, kterou by vám mohl leckterý luxusní hotel závidět! S těmito pomocníky, kteří jsou právě ve slevách za hubičku, bude vstávání mnohem jednodušší a rodina i přátelé se budou olizovat až za ušima.

Dopřejte si pestrou a lahodnou snídani v pohodlí domova. Foto: Profimedia.cz
Dokonalá snídaně za pár korun. Připravte si ji jako v hotelu

Zdravá varianta

Smoothie, neboli rozmixované ovoce či zelenina s oříšky, semínky, rostlinným mlékem a dalšími zdravými přísadami, nabírá stále na popularitě. Aby také ne! Koktejl nabitý vitamíny je hotový raz dva, stačí pár vteřin ve speciálních mixérech a lahodná a hlavně plnohodnotná snídaně je na světě.

Navíc je to skvělý pomocník pro hektická rána – udělejte si smoothie do lahve a vezměte si ho s sebou do práce. Nebudete během dne hladoví a naberete po ránu potřebnou energii.

Dokonalá snídaně A

Po francouzsku

Připravte si snídani jako Francouzi! Zkuste si upéct domácí čerstvé croissanty, namažte je marmeládou a usrkávejte voňavou kávu. Nebo celé rodině připravte pravé francouzské palačinky, tenké, s citrónovou šťávou a posypané cukrem. Děti se po nich budou moct utlouct, vsadíme se, že se z nich stane velmi rychle víkendová tradice.

Dokonalá snídaně B

Pravá anglická snídaně

Potrpíte si na velké snídaně? Nebo jste si oblíbili vydatný nedělní brunch? To vás pravá anglická snídaně jistě velmi potěší. Připravte si sázená vejce, ugrilujte malé párečky, podávejte s opečenými toasty a nezapomeňte na lahodný čaj s mlékem.

Dokonalá snídaně C

Napečte si

Pamatujete na doby, kdy vám vaše babičky pekly bábovky a celým domem se linula ta omamná vůně čerstvě napečených dobrot? Vraťte se zpátky v čase a dejte se na pečení. Sladká domácí snídaně potěší všechny členy rodiny!

Dokonalá snídaně D

Tento článek podporuje službu Zboží.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků