Kancelářské potřeby

Zpříjemněte si práci v kanceláři barevnými i elegantními papírenskými výrobky, jako jsou diáře, bloky a sešity. Hezky působí zejména jejich sladění nikoli do jedné, ale do kombinace dvou až tří barev.

Stolní organizér, stojánek na tužky a stolní bloček sladěné v jedné barvě. Cena 423 Kč, 264 Kč a 264 Kč

Stolní organizér, stojánek na tužky a stolní bloček sladěné v jedné barvě. Cena 423 Kč, 264 Kč a 264 Kč

FOTO: Semikolon

Pořídit si můžete i nejrůznější organizéry, boxy, desky a další úložné prostory, které vám umožní zachovat na pracovním místě pořádek, zároveň jej zpestří.

Pohodlná kancelářská židle

Jedním z nejdůležitějších a nejvíce přehlížených parametrů je pohodlí na pracovišti, byť by to byla „jen” domácí kancelář. Dopřejte si proto zdraví a příjemné posezení při práci u stolu vhodným výběrem židle.

Pracovní židle Mirra od Herman Miller. Cena 15 100 Kč.

Pracovní židle Mirra od Herman Miller, cena 15 100 Kč.

FOTO: cre8 (2x)

Při jejím výběru dbejte na důležité vlastnosti, jako je vyhovující tvar i velikost všech opěrných částí, ale také zda je opora beder i výška područek nastavitelná. Samozřejmostí by měla být možnost jednoduchého nastavení výšky sedáku.

Důležitý je i materiál opěrky zad a sedáku. Ten by měl být z příjemného a prodyšného materiálu, který je zároveň snadno omyvatelný.

Pracovní a víceúčelové židle Celle Chair od Herman Miller (vlevo), cena 12 600 Kč a Keyn Four-Star od Herman Miller, cena 14 100 Kč.

Víceúčelové židle Keyn Cantilever od Herman Miller (vlevo), cena 12 600 Kč a Keyn Four-Star od Herman Miller, cena 14 100 Kč.

 Pryč s kabely

Pokud vám na pracovním stole nebo naopak na zemi pod ním překáží hromada kabelů, pořiďte si kabelovodič. Jednoduše uspořádá vaše přívodní šňůry a kabely od počítače, zároveň usnadní i úklid pracovního místa.

Jde o jednoduchý doplněk, který se připevní ke stolu a kabely se do něj uloží tak, že nevytvářejí nikde nepřehledné klubko a hlavně - nepřekážejí.

Kabelovodič SIGNUM je dlouhý 70 cm, cena 199 Kč.

Kabelovodič Signum je dlouhý 70 cm, cena 199 Kč.

FOTO: Ikea (2x)

Ideální pracovní stůl

Při výběru pracovního stolu se nemusíte omezovat jen na hledisko jeho funkčnosti. Současní výrobci nábytku se snaží co nejefektivněji kombinovat design a vzhled s inovativní funkčností.

Skládací stůl yuno získal prestižní ocenění Red Dot Award. Cena Kč.

Skládací stůl yuno získal prestižní ocenění Red Dot Award, cena od 10 800 Kč.

FOTO: Wiesner-Hager

Konstrukce snadno stohovatelných stolů umožňuje skládat je na sebe v takřka libovolném množství, což ušetří spoustu místa při skladování. Samotný stůl se nerozkládá.

Na osvětlení záleží

Pořiďte si na stůl inteligentní lampu, přes kterou lze snadno nabít chytrý telefon. Pokud má funkci bezdrátového nabíjení, jen ho přiložíte.

Lampa HEKTAR, která přes USB nabije i dvě zařízení najednou. Cena 1490 Kč.

Lampa Hektar, cena 1490 Kč

Lampa je vybavena i zabudovaným USB portem, takže přes ní můžete nabíjet najednou i dvě zařízení, tedy i telefony nebo tablety, které zmiňovanou funkci nemají.