Hlavní obsah
Novitec Torado Lamborghini Huracan RWD (ilustrační foto) Foto: Novitec

V Hongkongu zadrželi 45 superaut najednou, mělo jít o pouliční závod

Policie v Hongkongu měla minulý víkend plné ruce práce s exkluzivními vozy. Na tamním ulicích strážníci zadrželi 45 exotických supersportů, protože měli podezření na pořádání nelegálních pouličních závodů. Kolemjdoucím se rázem naskytl neuvěřitelný pohled.

Novitec Torado Lamborghini Huracan RWD (ilustrační foto) Foto: Novitec
V Hongkongu zadrželi 45 superaut najednou, mělo jít o pouliční závod

Úřady se o údajné nelegální akci dozvěděly už během soboty a následující den začaly jednat.

Policie už v 7 hodin ráno zastavila více než čtyři desítky vozidel, která jela velmi vysokou rychlostí po tamní komunikaci Island Eastern Corridor. Policisté museli uzavřít oba jízdní pruhy.

Radní pro východní okrsek Hongkongu Derek Ngai Chi-ho uvedl pro server China Morning Post, že policii ráno kontaktovali místní obyvatelé, kteří si stěžovali na velký hluk z rychlostní komunikace, který byl způsoben právě exotickými auty.

Skupinu zadržených vozidel tvořily především modely od Lamborghini, Porsche a Ferrari. Mezi dalšími vozy bylo několik Nissanů GT-R, McLarenů a Mercedesů AMG GT S.

Na snímcích z místa je vidět Lamborghini Murcielago SV nebo Aventador SV či SVJ.

Místní média hovoří o tom, že jeden Nissan GT-R byl odtažen, protože u něj policisté objevili nepovolené úpravy. Za podobný přestupek pak bylo na místě pokutováno dalších devět vozidel.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků