Hlavní obsah
Audi TT Quantum Gray Edition Foto: Audi (3x)

Tohle Audi si můžete objednat pouze přes internet

Audi už také zkouší budoucnost. Zatím na speciální sérii otestuje, jaké je objednávat si auto této značky pouze přes internet. Půjde o edici Audi TT Quantum Gray Edition a prodej začne 6. června na německých stránkách značky.

Audi TT Quantum Gray Edition Foto: Audi (3x)
Tohle Audi si můžete objednat pouze přes internet

Pokud někdo bude chtít jeden z 99 vyrobených kusů Audi TT Quantum Gray Edition, bude se muset na německých stránkách Audi zaregistrovat, přejít do skupiny Audi TT a tam najít záložku na prodej tohoto vozu.

Zatím není přesně jasný další průběh. Pravděpodobně si objedná auto a objednávku nakonec přece jen půjde podepsat k nějakému dealerovi, kterého si vybere na internetu. Audi totiž už dopředu chce obchodníky uklidnit, že je z celého cyklu nevynechá a nepřijdou tak o peníze z budoucích prodejů.

Bude mít auto nějaké další doplňky? To se dozvíme až na internetu

Foto: Audi (3x)

Uvnitř je vše prošito kontrastní červenou nití.

Foto: Audi (3x)

Co vůz nabídne navíc? Především jde o lak, konkrétně částečně matný šedý lak, který je v interiéru doplněn červenými akcenty. To je zatím všechno, co o autě a jeho specialitách víme. Dále známe jeho motor. Základem je totiž 45 TFSI Quattro S tronic, takže dvoulitrový čtyřválec s přeplňováním produkuje výkon 180 kW a spolupracuje se sedmistupňovou automatickou převodovkou. Síla pak jde na všechna kola.

Cena vozu bude 62 305 eur, což je při současném kurzu asi 1,6 milionu korun. To je o 18 445 eur (476 000 Kč) víc než standardní model. Takže očekáváme, že by auto mělo mít víc vylepšení než jen červené prošití sedadel a jiný lak. Ono totiž i ostřejší Audi TTS stojí proti téhle speciálce o 7305 eur (188 000 Kč) méně.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků