Hlavní obsah
Subaru Impreza Sedan Concept Foto: Subaru

Subaru ukázalo první fotografii nového sedanu Impreza

Nové Subaru Impreza se připravuje a už zanedlouho se objeví jeho nová generace. V Los Angeles se představí další koncept, který se zase víc přiblíží sériové verzi. Tentokrát půjde o sedan.

Subaru Impreza Sedan Concept Foto: Subaru
Subaru ukázalo první fotografii nového sedanu Impreza

V USA hrají sedany větší roli. Takže představení nového modelu v Los Angeles je samozřejmou věcí. Možná se ptáte, proč si to nenechali na lednový detroitský autosalon. Asi to bude proto, že tam se chystá už opravdu ostrá novinka – WRX STi.

Firma už tuhle novinku ohlásila a nám nezbývá než doufat, že Subaru bude tak odvážné a představení nového důležitého modelu Impreza bude brát od toho nejlepšího, co bude moct nabídnout. Na rozdíl od Mitsubishi se prý nemá dávat v nejvýkonnějším modelu na cestu hybridu, ale má to být opět klasický benzínový vůz s dvouapůllitrovým motorem.

Ale zpátky ke konceptu, který se představí v Los Angeles. Jeho design pravděpodobně bude následovat koncept Imprezy hatchbacku, který byl nedávno uveden v Tokiu. Stejně tak se promítne i sem nová univerzální platforma, která má být základem pro všechny následující modely – Forester, Outback, Legacy…

Subaru Impreza Hatchback Concept

Foto: Subaru

Subaru Impreza Hatchback Concept

Foto: Subaru

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků