Hlavní obsah

První snímek nového Cayenu moc neukazuje

Automobilka Porsche chce nalákat své zákazníky. Nechce jim však vpálit fotografie přímo do sítnic, ale postupně je napínat, aby si na svých kontech začali střádat poslední eura, za která v roce 2007 tento automobil koupí.

První snímek nového Cayenu moc neukazuje

Pamatujete si ještě na kampaň Audi Q7 či TT? Postupné odhalování jednotlivých částí vozu zabralo. Ještě než bylo například Q7 představeno celé, už byly na pultech obchodníků objednávky. Porsche to chce udělat podobně.

Sice se nový model Cayenne představí až na jaře v Ženevě, ale už teď je jasné, že druhá generace je již připravena. Na fotografii, která nyní letí internetem jsou vidět nejvíc přední světlomety, ale také ostřeji řezané hrany a zvláštní dvojité vyboulení na kapotě.

Nový Porsche Cayenne se objeví na evropských trzích pravděpodobně v polovině příštího roku a česká republika jím bude "zasažena" hned v zápětí. Zatím se o motorové paletě jen spekuluje, ale velmi pravděpodobné je, že všechny motory posílí, včetně nejsilnější verze Turbo S s 383 kW. Také prošly zprávy o jedné výbavě zaměřené vyloženě na terén.

Kliknutím na obrázek a roztáhnutím na plnou obrazovku jej zvětšíte

Anketa
Potřebuje Porsche Cayenne ještě zvýšit výkon?
Ano
79.6 %
Ne
20.4 %
Celkem hlasovalo 525 čtenářů.
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků