Hlavní obsah

Nová Škoda Octavia odhaluje detaily ve videu

Škoda ukázala z nové Octavie zatím nejvíc, video odhaluje přední i zadní světla. Jedna připomínají větší modely, druhá jsou o poznání méně kontroverzní, než tomu bylo dosud.

Nová Škoda Octavia odhaluje detaily ve videu

Čas do premiéry zbrusu nové Škody Octavia se krátí, abychom na to nezapomněli, automobilka nás drží napnuté sem tam zveřejněným střípkem informací. Minulý týden to byly fotografie maskovaného auta, dnes tu máme video, na kterém Octavia ukazuje detaily.

Dobře třeba vidíme přední světla, která mají různě skloněné linky denního svícení, a také obrys zadních světel, která jsou mnohem víc podobná těm na Superbu či Kodiaqu než na Scale. Nápis Škoda místo loga na pátých dveřích berme jen jako potvrzení trendu.

Světla nové Škody Octavia v sobě mají dvě L.

Foto: Škoda

Zatím nevidíme celou příď, ovšem už nyní se zdá velmi pravděpodobné, že příď nebude tak kontroverzní, jako Kabaňův „čtyřoký” facelift Octavie třetí generace. A tím nejspíš bude i méně odlišná od zbytku automobilového světa.

Jak bude Octavia vypadat v celé své kráse, se dozvíme už příští týden. Video ukazuje kombík, právě ten se má za sedm dní představit. Liftback přijde o něco později.

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut Škoda na Sauto.cz.

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut Škoda Octavia na Sauto.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků