Hlavní obsah

Moto: Triumph Street Triple 675

O podobě nového naháče od Triumphu se už nějaký čas spekulovalo, anglický výrobce ale teprve před nedávnem uveřejnil první oficiální fotografii.

Moto: Triumph Street Triple 675

Z jediné fotky je okamžitě jasné, od koho si novinka vypůjčila základní tvary. Hlavně přední partie se dvěma světlomety se hodně podobají většímu bráškovi Triumph Speed Triple.

A jak se nový angličan vlastně jmenuje? U Triumphu dlouho váhali mezi Street Triplem a Sport Triplem. Nakonec zvítězila "pouliční" varianta.

Tříválec i podvozek už dobře známe ze supersportovní Daytony 675, která dokázala potrápit i zavedenou japonskou konkurenci. Když se to vezme kolem a kolem, tak Street Triple je v podstatě nahatá Daytona, včetně rámu či vidlic. Máme se tedy na co těšit...

Výkonu 92 kW jako u Daytony se nedočkáme, naháč by měl disponovat 78 kW. To ale bude stroji s hmotností bez náplní 167 kg určitě bohatě stačit.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků