Hlavní obsah
Mitsubishi Outlander předchozí generace Foto: Marek Bednář, Novinky

Mitsubishi letos představí nový Outlander i malé SUV

Další rok bude pro „tři diamanty“ velmi důležitý. Konečně se dočkáme nové generace Outlanderu a ze spolupráce s Renaultem vznikne také nové malé SUV. Dále se značka bude soustředit na plug-in hybridní pohon.

Mitsubishi Outlander předchozí generace Foto: Marek Bednář, Novinky
Mitsubishi letos představí nový Outlander i malé SUV

Mitsubishi Outlander současné generace sice prošel několika významnými modernizacemi, ale na trhu už figuruje téměř osm let. V roce 2020 se dočká nového vydání. V rozhovoru pro Automotive News Europe to potvrdil Bernard Loire, šéf evropského zastoupení značky.

Kromě nové vlajkové lodi se portfolio Mitsubishi rozroste také o malé SUV. Ostatně, crossovery a SUV v rámci nabídky značky jednoznačně vládnou. Zmiňovaný Outlander, ale také dvojici Eclipse Cross a ASX doplní malé SUV.

Celkem pochopitelně půjde o úzkou spolupráci v rámci aliance Renault-Nissan-Mitsubishi, takže by nebylo překvapením, kdyby novinka stála na základech nového Renaultu Captur a Nissanu Juke.

Japonci chtějí dále posilovat v oblasti plug-in hybridních pohonů, který dostanou obě novinky. Přesná data premiér ovšem zatím nebyla zveřejněna.

Podívejte se na aktuální nabídku nových i ojetých aut Mitsubishi na Sauto.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků