Hlavní obsah

Legendární motocykly Harley-Davidson se budou montovat také v Indii

Americký výrobce motocyklů Harley-Davidson plánuje postavit montážní závod v Indii. Závod by měl zahájit provoz v první polovině příštího roku a sestavovat motocykly ze součástek vyrobených ve Spojených státech.

Legendární motocykly Harley-Davidson se budou montovat také v Indii

Společnost Harley-Davidson zahájila aktivity v Indii loni v srpnu. V současnosti do Indie dováží 12 motocyklových modelů. Prostřednictvím expanze v zahraničí se snaží kompenzovat slabou poptávku na domácím trhu.

Indickému trhu dominují menší motocykly s nízkou cenou určené pro běžnou přepravu. Podle firmy Harley-Davidson však stoupající ekonomika, rostoucí střední střída a rozvíjející se výstavba dálnic vytvářejí prostor pro dražší motocykly určené pro zábavu.

O indický trh se nyní podle agentury Reuters zajímají také další významní výrobci motocyklů. Německá automobilka BMW minulý měsíc oznámila, že do prosince zahájí prodej motocyklů v Indii prostřednictvím tří obchodních zastoupení.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků